دو راهی عجیب برای بایرن؛ لواندوفسکی یا هالند؟

به نظر می‌رسد که بایرن مونیخ به زودی باید یکی از سخت‌ترین تصمیمات ممکن در بازار نقل و انتقالات را بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، برخی منابع خبری در آلمان معتقد هستند که بایرن مونیخ هیچ شانسی برای جذب ارلینگ هالند ندارد اما شاید این تمام واقعیت نباشد.

روزنامه ورزشی بیلد مدعی شده که این ستاره نروژی همچنان در لیست خرید بایرن قرار دارد اما آینده او و احتمال حضورش در این تیم به شرایط گلزن تراز اول دیگری بستگی دارد. همه چیز به آینده روبرت لواندوفسکی بستگی دارد.

مدیریت بایرن به خوبی از اقدامات این ستاره لهستانی و پینی زهاوی، مدیربرنامه او، باخبر است. این در حالی است که قرارداد این بازیکن در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و آنها اطمینان دارند که او هنوز چند سال دیگر می‌تواند در سطح اول فوتبال بازی کند و دوست ندارند لوا را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهند.

بایرن در تلاش است تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند اما با توجه به خواسته‌های شخصی و شرایط مالی او و همچنین علاقه‌ای که به حضور در رئال مادرید دارد، شاید انجام این کار برای مدیران بایرن کمی دشوار به نظر برسد.

مذاکرات درباره آینده لواندوفسکی از بهار ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد و اگر توافقی صورت نگیرد، بایرن خواهان دریافت ۶۰ میلیون یورو برای فروش این بازیکن خواهد بود تا بتواند هزینه جذب هالند را پرداخت کند.

بند فسخ این ستاره نروژی با بروسیا دورتموند ۷۵ میلیون یورو است که در تابستان ۲۰۲۲ فعال خواهد شد و در این صورت بایرن عملا تنها باید ۱۵ میلیون یورو برای خرید او هزینه کند.

این در حالی است که مینو رایولا، مدیربرنامه هالند، نیز چند روز قبل مدعی شده بود که مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا در کنار رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی جز گزینه‌های احتمالی برای فصل آینده این بازیکن به حساب می‌آید.

بایرن بارها علاقه‌اش به هالند را تکذیب کرده اما این راز بر کسی پوشیده نیست. با این حال این بازی برای آنها بسیار دشوار است، چرا که اگر لوا را به فروش برساند شاید نتواند با دیگر رقبا برای جذب هالند رقابت کند. به نظر می‌رسد که آنها باید خیلی زود اولویت‌های خود را مشخص کنند.

تگ ها


بایرن مونیخ ارلینگ هالند بروسیا دورتموند روبرت لواندوفسکی