Banner

دو روی سکه/ طارمی اغوا شد، بلبلی نه!

پس از مشکلات باشگاه پرسپولیس در خصوص قرارداد مهدی طارمی و محرومیت از پنجره نقل و انتقالات، حال برای محمد بلبلی و استقلال نیز همین اتفاق رخ داده اما با حکمی دیگر...

به گزارش خبرنگار مدال، بند ۱۲ ماده ۱۸ مقررات انتقال:«در صورتیکه باشگاهی با بازیکن حرفه‌ای که بدون دلیل موجه، قرارداد قبلی‌اش را فسخ کرده است قرارداد منعقد نماید، اینطور فرض می‌شود که این باشگاه بازیکن را تحریک به نقض قرارداد نموده است مگر آن که خلافش ثابت شود.» 
 از متن این ماده مشخص است، وظیفه اثبات عدم اغوا و تحریک بازیکن، با باشگاه جدید است. باشگاه جدید باید بتواند با ارائه مستندات حسن نیت خود را نشان دهد و کمیته رسیدگی کننده را مجاب کند که برای انعقاد این قرارداد بازیکن را اغوا نکرده است.
باشگاه پرسپولیس در ماجرای طارمی به رغم تذکرات مکرر ما به جای اثبات عدم تحریک طارمی دست روی یک قرارداد گذاشت و ادعا کرد طارمی قبل از ریزه با ما تمدید کرد که فیفا آن را نشانه عدم حسن نیت و ارائه اطلاعات غیر واقع دانست. بعدها طارمی هم منکر آن تمدید شد. حالا نورشرق مدیر کمیته تعیین وضعیت می‌گوید استقلال بلبلی را تحریک و اغوا نکرده است و به همین دلیل استقلال از دو پنجره محروم نشد.

بیشتر بخوانید:

بلبلی درس عبرت دیگران می‌شود؟

تگ ها


استقلال محمد بلبلی محرومیت بلبلی مهدی طارمی پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال