دو سال حبس مجازات تلاش برای آدم‌ربایی

خوان بائوتیستا سولر رئیس سابق باشگاه والنسیا به جرم تلاش جهت ربودن جانشین خود از سوی دادگاه اسپانیا به دو سال حبس محکوم شد....

خوان بائوتیستا سولر رئیس سابق باشگاه والنسیا به جرم تلاش جهت ربودن جانشین خود از سوی دادگاه اسپانیا به دو سال حبس محکوم شد.

به گزارش مدال، «خوان بائوتیستا سولر» از سال 2004 تا 2008 ریاست باشگاه والنسیا را بر عهده داشت و در سال 2014 به همراه چهار نفر دیگر به جرم تلاش جهت ربودن «ویسنته سوریانو» متهم شد.

سولر در سال 2008 سهم خود در والنسیا را به ارزش 85 میلیون یورو به سوریانو واگذار کرد و این مبلغ قرار بود در چهار قسط به او پرداخت شود. دلیل تلاش سولر به ربودن سوریانو، مجبور کردن او به پرداخت بدهی سنگینش بود و پلیس با هوشیاری خود مانع از بروز این آدم‌ربایی در مارس 2014 شد و یک ماه بعد افراد مرتبط به این جریان دستگیر شدند.

باشگاه والنسیا در بیانیه‌ای اعلام داشت: «دادگاه شهر والنسیا چهار شخص را مجرم شناخت که یکی از آنها از تاجران مشهوریست که در گذشته ریاست باشگاه را برعهده داشت. نقشه آنها ربودن یک تاجر مشهور بود که در پست رئیس باشگاه برای یک سال ایفای نقش می‌کرد. دادگاه این چهار نفر را به جرم آدم‌ربایی و خشونت متهم شناخت و رئیس اسبق خفاش‌ها به دو سال حبس محکوم شد.»

بیشتر بخوانید:

تماشای بازی این 10 ستاره جوان را در لیگ قهرمانان از دست ندهید

تگ ها


والنسیا خفاش‌ها لالیگا آدم ربایی رئیس سابق والنسیا فوتبال جهان فوتبال