دو ستاره تیم ملی هلند در لیست خرید رونالد کومان

به نظر می رسد که دانی فن دبیک، ممفیس دیپای و مایکل کین بازیکنی هستند که از همین ابتدا در لیست خرید رونالد کومان قرار گرفته اند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست عجیب و غریب بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پروژه تغییر و تحولات عظیم در این تیم کلید خورد و در ابتدا کیکه ستین و بعد از آن آبیدال از سمت خود برکنار شدند.

طی چند روز گذشته صحبت های زیادی در رابطه با جانشین ستین در بارسلونا مطرح شد اما شب قبل رئیس باشگاه کاتالانی اعلام کرد که رونالد کومان سرمربی جدید بارسا خواهد بود؛ موضوعی که البته ساعاتی پیش به شکل رسمی از سوی باشگاه بارسلونا تایید شد.

بعد از قطعی شدن حضور رونالدو کومان در بارسلونا حالا گمانه‌زنی‌های زیادی درباره بازیکنان مورد علاقه او برای تقویت بارسلونا به گوش رسیده است که حالا اوکی دیاریو مدعی شده که دو ستاره تیم ملی هلند یعنی ممفیس دیپای و دانی فن دبیک در لیست این سرمربی قرار گرفته اند؛ دو ستاره ای که پیش از این در تیم ملی هلند نیز با کومان همکاری داشته اند. دیگر بازیکنی که اوکی دیاریو از علاقه کومان به آن خبر داده مایکل کین، ستاره ۲۷ ساله اورتون است.

تگ ها


تیم‌ ملی هلند دنی فن دبیک رونالد کومان لیون ممفیس دیپای آژاکس بارسلونا