دو ستاره یونایتد، قربانی خرید جیدون سانچو

سان می‌گوید منچستریونایتد مصمم است برای جمع‌آوری منابع مالی کافی برای خرید جیدون سانچو، دو ستاره‌اش پل پوگبا و جسی لینگارد را به فروش برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی سان می‌گوید بعد از آنکه اد وودوارد، رئیس اجرایی منچستریونایتد اعلام کرد این باشگاه در شرایط فعلی حاضر به ولخرجی کردن در بازار نقل و انتقالات تابستانی نیست، حالا شیاطین سرخ تصمیم دارند برای خرید اولویت اول‌شان، جیدون سانچو، دو ستاره خود پل پوگبا و جسی لینگارد را به فروش برسانند.

وودوارد اخیرا اعلام کرد بحران مالی ناشی از اپیدمی کرونا باعث شده یونایتد در تابستان پیش رو برای خرید بازیکن با مشکل مواجه باشد. در عین حال، بوروسیا دورتموند اعلام کرده برای واگذاری جیدون سانچو، اولویت اول خرید یونایتد به مبلغی کمتر از  ۱۱۵ میلیون یورو راضی نخواهد شد و این باعث شده شیاطین سرخ تصمیم بگیرند برای جمع‌آوری منابع مالی لازم، دو ستاره خود پوگبا و لینگارد را به فروش برسانند.

از بخت خوب یونایتد، یوونتوس اعلام کرده برای برگرداندن پل پوگبا به تورین مصمم است. البته یوونتوسی‌ها به گزارش رسانه‌های ایتالیایی مایلند برای معامله با یونایتد چند بازیکن‌شان مثل آرون رمزی، میرالم پیانیچ و آدریان رابیو را هم پیشنهاد دهند ولی با توجه به هدف یونایتد برای جمع‌آوری منابع مالی مورد نیاز برای خرید سانچو، باید دید آیا مدیریت این باشگاه با پیشنهاد معاوضه یوونتوس موافقت خواهد کرد یا صرفا خواهان دریافت پول نقد خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:

دخیا: امیدوارم برای سال های طولانی در یونایتد بمانم

خریدهای بد باعث افت منچستریونایتد شد

 

 

تگ ها


جیدون سانچو فوتبال جهان پل پوگبا منچستر یونایتد فوتبال