دو سهمیه آسیایی عربستان به کشورهای دیگر داده خواهد شد

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا می گوید تازه ترین اطلاعات در مورد ممنوعیت سفر تیم های ایرانی و عربستانی گردآوری و بر این اساس تصمیم نهایی گرفته خواهد شد ......

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا می گوید تازه ترین اطلاعات در مورد ممنوعیت سفر تیم های ایرانی و عربستانی گردآوری و بر این اساس تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.
ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «العربیه»  در خصوص جلسه روز گذشته (جمعه) اعضای کمیته مسابقات AFC اظهار داشت: اعضای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا روی موضوع باشگاه هایی که نمی توانند به کشورهای خاص سفر کنند، بحث کرد و تصمیم بر این شد که AFC هیئتی را به فدراسیون هایی که تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته اند، بفرستد تا بررسی لازم در این خصوص صورت بگیرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا تازه ترین اطلاعات در این خصوص را جمع آوری خواهد کرد و در نهایت براساس همین اطلاعات  تصمیم مناسبی خواهد گرفت.
دبیرکل AFC با اشاره به اینکه فرمت برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 تغییری نخواهد کرد، در مورد سهمیه تیم های عربستانی در رقابت های سال آینده این رقابت ها گفت: عربستان چهار سهمیه در مسابقات لیگ قهرمانان دارد، اما مطلع شدیم که آنها تنها به دو باشگاه خود مجوز آسیایی داده اند. اگر این اتفاق بیفتد دو سهمیه باقی مانده عربستان به کشورهای دیگر داده خواهد شد. به هر حال تا به این لحظه تنها دو باشگاه عربستانی مجوز حضور در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان را دریافت کرده اند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال