دو شناگر آمریکایی ممنوع الخروج شدند

پلیس برزیل مدارک گونار بنتز و جک کونگر، دو شناگر المپیکی آمریکا را ضبط کرده و مانع سوار شدن آنها به هواپیمایی شد که قصد بازگشت به کشور خود با آن را داشتند تا تحقیقاتش در مورد سرقتی که از آنها صورت گرفته را تکمیل کند ......

پلیس برزیل مدارک گونار بنتز و جک کونگر، دو شناگر المپیکی آمریکا را ضبط کرده و مانع سوار شدن آنها به هواپیمایی شد که قصد بازگشت به کشور خود با آن را داشتند تا تحقیقاتش در مورد سرقتی که از آنها صورت گرفته را تکمیل کند.

قاضی پرونده‌ ها نسبت به اظهارات ضد و نقیض چهار شناگری که به گفته آنها مورد دستبرد قرار گرفته‌اند، مشکوک است و می‌ خواهد بداند که دقیقا چه اتفاقی برای آنها افتاده و چطور این سرقت مسلحانه از آنها صورت گرفته است.

سخنگوی کمیته المپیک آمریکا گفته جیمز فگین، شناگر سومی هم که در این ماجرا حضور داشته، با مقامات برزیلی در تماس است. پلیس فدرال برزیل همچنین پرسش‌هایی از رایان لوچته که در بازی‌ های المپیک 2016 یک مدال طلا برای کشورش به ارمغان آورد، دارد. البته این شناگر روز دوشنبه برزیل را به مقصد آمریکا ترک کرده است.

این چهار شناگر آمریکایی مدعی هستند که در جریان تعطیلات آخر هفته اخیر، هنگامی که با تاکسی در حال بازگشت به دهکده بازی‌ ها بودند، توسط افرادی که نشان پلیس داشته‌ اند، مورد سرقت قرار گرفته‌ اند.

تگ ها


اخبار ویژه المپیک