دو شهر عراق تعیین کننده میزبان بازی با ایران

هیئت ارسالی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به عراق در اولین گزارش خود از ورزشگاه اربیل به امنیت و توانایی این ورزشگاه برای میزبانی مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اعتراف کردند....

به گزارش مدال،سایت «اسپورت» عراق خبر داد که نمایندگان فیفا روز گذشته در ورزشگاه اربیل بازی‌های عربستان با اردن و کویت با بحرین در مسابقات غرب آسیا ۲۰۱۹ را تماشا کردند.
خبر خوشحال کننده این است که نمایندگان فیفا از نحوی برگزاری مسابقات و امنیت حاکم در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل تعجب کردند و گزارش‌های مثبتی را به فیفا ارائه دادند.
نمایندگان فیفا قرار است فردا عازم کربلا و بعد از آن عازم بصره شوند تا گزارش کامل خود را از وضعیت ورزشگاه‌های عراق به فیفا ارائه دهند.
فیفا در حکمی هفته گذشته دوباره عراق را از میزبانی مسابقات بین المللی محروم کرد که با اعتراض شیخ سلمان، رئیس AFC به این حکم فیفا تجدیدنظر کرد و نمایندگانش را برای بررسی مجدد امنیت ورزشگاه‌های عراق فرستاد.
تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین رقیب اصلی عراق است و در صورت صدور حکم بازی در خاک عراق شاگردان ویلموتس باید در خاک این کشور به مصاف عراق بروند.

بیشتربخوانید:

برگزاری دیدار تیم‌های ایران و عراق در زمین بی‌طرف

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران فوتبال