دو طرح نهایی ورزشگاه‌های جدید شهر میلان+ عکس

میلان و اینتر که قصد ساخت ورزشگاهی جدید دارند به دو طرح نهایی برای این ورزشگاه رسیده‌اند، طرح‌هایی که از هم‌اکنون مورد توجه هواداران دو تیم قرار گرفته‌اند....

میلان و اینتر که قصد ساخت ورزشگاهی جدید دارند به دو طرح نهایی برای این ورزشگاه رسیده‌اند، طرح‌هایی که از هم‌اکنون مورد توجه هواداران دو تیم قرار گرفته‌اند.

به گزارش مدال، امروز صبح طی مراسمی دو طرح نهایی ورزشگاه جدید شهر میلان به صورت آنلاین به فوتبال‌دوستان معرفی شد؛ نخست ورزشگاه مانیکا / اسپورتیوم که آسمان‌خراش‌هایی کنار خود دارد که روی سکوها سایه می‌افکند اما خود زمین سقف ندارد. این ورزشگاه با امکانات جدید خود می‌تواند از مراسم‌های موسیقی هم میزبانی کند. صندلی‌های جدید VIP هم در ورزشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا مهمانان راحت‌تر بازی را تماشا کنند.

ضمن اینکه بر اساس آخرین تصمیم ورزشگاه سن‌سیرو هم تخریب نخواهد شد و باقی خواهد ماند تا گاهی اوقات در آن مسابقاتی برگزار شود.

«دیوید مانیکا» مدیر پروژه گفت: «صندلی‌ها نزدیک زمین خواهند بود، و به نوعی صندلی‌هایی را طراحی کرده‌ایم که همه بتوانند راحت بازی را تماشا کنند. هدف ما نزدیک بودن تماشاگران به زمین نبود بلکه ارائه دید بهتر به آ‌نها در دستور کار قرار داشت. نمای ورزشگاه لامپ مخفی دارد و زمان بازی اینتر رنگ آبی و زمان بازی میلان رنگ قرمز به خود می‌گیرد.»

 

دو طرح نهایی ورزشگاه‌های جدید شهر میلان+ عکس

اما طرح دوم که توسط شرکت Populous معرفی شد طرحی شبیه به شهر میلان دارد.

«کریس لی»، مدیر اجرایی شرکت «Populous» در این خصوص گفت: «ما می‌خواهیم ورزشگاهی بسازیم که از شهر میلان الهام گرفته است. از دومو و گالریا که از مکان‌های تاریخی شهر هستند الهام گرفتیم. می‌خواهیم ورزشگاه به نماد شهر تبدیل شود. ورزشگاهی که نشانگر هویت دو باشگاه و البته شهر است.»

دو طرح نهایی ورزشگاه‌های جدید شهر میلان+ عکس

 

حال باید دید در نهایت کدام طرح توسط دو باشگاه انتخاب خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:

رکورد تاریخی کونته در اینترمیلان

تگ ها


اینتر روسونری نراتزوری میلان ورزشگاه جدید میلان ورزشگاه جدید اینتر شهر میلان ورزشگاه سن سیرو سن سیرو سری آ ایتالیا فوتبال جهان فوتبال