دو عامل کلیدی برای جانماندن مس از صدر

تیم فوتبال مس کرمان پس از یک تساوی و دو پیروزی، مقابل فجرسپاسی شکست خورد تا به رتبه هشتم جدول رده بندی مسابقات سقوط کند....

به گزارش "ورزش سه"، شکست برابر سپاسی در کرمان هرچند با تساوی دیگر تیم های بالای جدول سبب نشد که مس در همین هفته های ابتدایی فاصله خود را با رتبه های صعود طولانی تر نبیند اما موجب شد که مس برای چند هفته‌ای حداقل حق تکرار اشتباهات خود در بازی با سپاسی را نداشته باشد.


مس در بازی با سپاسی به شکل محسوسی تمرکز بازی های قبلی خود را نداشت که علت این موضوع غیر فنی را بهتر از هر کسی رضا مهاجری می داند.


این مربی البته در بازی با فجرسپاسی چند بازیکن اصلی خود را نیز در اختیار نداشت و همین موضوع سبب شده بود تا نارنجی پوشان که این فصل به هیچ وجه نمی خواهند از صعود به لیگ برتر جا بمانند، شرایط خوبی نداشته باشند.


شاگردان رضا مهاجری در هفته پنجم مسابقات باید به مصاف نود ارومیه بروند؛ تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارد و گرفتن حداقل امتیاز در کرمان می تواند تا حدود زیادی به بهبود شرایط این تیم کمک کند. از همین رو ارائه یک بازی تدافعی برای رسیدن به تک امتیاز بازی خیلی گزینه سختی برای پیش بینی نیست و کار شاگردان مهاجری برای کسب تمام امتیازات بازی چندان هم ساده به نظر نمی رسد.


برای مقابله با این دست و از دست نرفتن امتیازات بیشتر، بازیکنان مس کرمان چاره ای ندارند که نهایت استفاده را از فرصت های خود ببرند و از اتفاقاتی که در هفته اول مسابقات رخ داد و منجر به از دست رفتن دو امتیاز حساس مقابل گل ریحان در کرج شد، درس گرفته باشند.

تگ ها


دسته یک مس کرمان