دو غایب مهم یوونتوس در جدال مرگ و زندگی

ممکن است یوونتوس برای دیدارهای حساس پیش رو دو غایب بزرگ داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس دیشب در دیداری دشوار و علیرغم اینکه ساسولو ۱۰ نفره بود، موفق شد ۱-۳ این تیم را مغلوب کرده و خود را به صدر جدول سری آ نزدیک کند. یوونتوس این هفته در رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف جنوا رفته و هفته آینده دیداری دشوار و تعیین کننده با اینتر، یکی از رقبای جدی خود برای فتح دهمین اسکودتوی متوالی پیش رو خواهد داشت.

اما خبر بد در جریان این پیروزی شیرین، مصدومیت دو هافبک یوونتوس و احتمال غیبت آنها در دو بازی پیش رو است. وینستون مک کنی، هافبک آمریکایی یووه در دقیقه ۱۹ دچار مصدومیت عضلانی شده و جای خود را به آرون رمزی داد. اما در دقیقه ۴۲ این بار پائولو دیبالا آسیب دید و دژان کولوسفسکی به جای او وارد میدان شود تا یوونتوس در نیمه نخست دو بار مجبور به تعویض بازیکنان مصدوم خود شود.

البته معاینات دقیق پزشکی امروز صورت گرفته و وضعیت این دو بازیکن به طور کامل مشخص می شود، اما احتمال دارد هم مک کنی و هم دیبالا دیدار حساس هفته آتی مقابل اینتر را از دست بدهند و این خبری ناراحت کننده برای آندره پیرلو است. دیبالا در روزهای اخیر بعد از مدت ها دوباره به روزهای اوج بازگشته بود و مک کنی نیز در دیدارهایی مقابل بارسلونا و میلان نشان داده مرد درخشش در مسابقات بزرگ است.

بیشتر بخوانید:

هافبک یوونتوس و دعوت دوباره از زلاتان!

خلاصه بازی یوونتوس 3 - ساسولو 1/ ویدیو

 

 

تگ ها


دیبالا فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال