دو مدعی اصلی قهرمانی چمپیونزلیگ از نگاه دل‌پیرو

الساندرو دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس، دو تیم چلسی و پاری‌سن‌ژرمن را جزو شانس‌های اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ می‌داند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از چند ماه وقفه فردا شب انتظارات پایان می‌یابد و فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان اروپا آغاز می شود؛ مسابقاتی که به طور قطع از جذابیت های بالایی برخوردار است و به عقیده الساندرو دل پیرو چلسی و پاری سن ژرمن از بیشترین شانس برای قهرمانی در آن برخوردار هستند.

دل پیرو در مصاحبه ای پیرامون مدعیان اصلی فتح چمپیونزلیگ گفت: "چلسی کیفیت فوق العاده ای دارد و تیم خود را تقویت کرده است. آنها در کنار پاری‌سن‌ژرمن شانس‌های اصلی محسوب می شوند. همچنین بعد از آن ها منچسترسیتی و بایرن‌مونیخ برای قهرمانی شانس دارند و سپس دیگر تیم‌های انگلیسی و اسپانیایی.

در حال حاضر ایتالیایی‌ها از کورس رقابت عقب هستند. باید عادت کنیم که از ایده های بهتر و هزینه های کمتر استفاده کنیم. با این حال پیش‌بینی‌های آغاز فصل با نتایج انتهایی مطابقت ندارد."

شرایط یوونتوس با مکس آلگری: "من از آلگری خوشم می آید و فکر می‌کنم که ایده‌های واضحی دارد. او نمی تواند معجزه کند زیرا اولین کسی است که می‌داند مشکل یوونتوس فقط مسائل فنی نیست. کارهای مهمی وجود دارد که هم در رختکن و هم در زمین باید انجام شود."

دل پیرو درباره پائولو دیبالا نیز گفت: "به نظر من او پیش از این به خوبی خود را نشان داده است. او باید به این سطح برگردد اما شما در فشار نمی توانید چنین کاری انجام دهید. به نظر من هر چه او رها تر باشد راحت‌تر می‌تواند از پتانسیل بزرگ خود استفاده کرده و تفاوت ایجاد کند."

تگ ها


الساندرو دل پیرو اف سی سیدنی پاری سن ژرمن دیبالا ماسیمیلیانو آلگری فوتبال جهان سری آ فوتبال