دو مقصد احتمالی پیش روی کریس رونالدو

احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به تیم هایی چون پاری سن ژرمن یا منچستریونایتد وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، آینده کریستیانو رونالدو در هاله ای از ابهام قرار گرفته و احتمال جدایی او از جمع بازیکنان بیانکونری روز به روز بیشتر می شود. قرارداد کریستیانو رونالدو با یوونتوس در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و ممکن است ستاره پرتغالی تورین را در فاصله یک سال مانده به پایان قراردادش ترک کند. گاتزتا دلااسپورت مدعی شد رونالدو از شرایط خود در یوونتوس ناراضی است و بازگشت مکس آلگری نیز اوضاع را برای ستاره سابق رئال مادرید بهتر نکرده است.

به نظر می رسد رونالدو نامزد اصلی جانشینی کیلیان امباپه در ترکیب پاری سن ژرمن است. قرارداد ملی پوش فرانسوی در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و او هنوز برای تمدید قرارداد با پی اس جب توافق نکرده است. به همین دلیل اخباری در مورد احتمال انتقال رونالدو به پاری سن ژرمن در صورت جدایی امباپه وجود دارد. همچنین ممکن است شاهد معاوضه بین این دو باشگاه بر سر رونالدو و مائورو ایکاردی باشیم. یوونتوس از گذشته علاقمند به جذب مائوریتو بوده و ممکن است این بازیکن راهی تورین و رونالدو راهی پاریس شوند.

اما گزینه بعدی انتقال دوباره کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد است. قرارداد پل پوگبا نیز سال آینده با یونایتد تمانم می شود و احتمال معاوضه بین او و رونالدو وجود دارد. البته برای قطعی شدن این انتقال، رونالدو باید دستمزد خود را کاهش بدهد و البته یوونتوس نیز مقداری پول نقد به یونایتد پرداخت بکند.

تگ ها


مائورو ایکاردی کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال