دو مورد کرونا مثبت در تیم جدید عابدزاده

باشگاه پونفرادینا، که به تازگی امیر عابدزاده را به خدمت گرفته اعلام کرد که دو بازیکن آنها به کرونا مبتلا شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پونفرادینا طی بیانیه ای تایید کرد که دو بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده اند. یک مورد از این بازیکنان به تیم اول باشگاه تعلق دارد و دیگری به تیم های پایه تعلق دارد؛ دو بازیکنی که البته بلافاصله بعد از مشخص شدن ابتلا به کرونا وارد قرنطینه شده اند.

البته باشگاه اسپانیایی اطمینان داد که این موضوع باعث نخواهد شد که هیچ خطری دیگر بازیکنان آنها را تهدید کند و شرایط کاملاً تحت کنترل است. پونفرادینا تایید کرده که هر دو بازیکن مبتلا به کرونا بدون علامت هستند و این باشگاه انتظار دارد که بلافاصله بعد از منفی شدن تست های جدیدشان در روزهای آینده دوباره به تمرینات برگردند.

در بیانیه این باشگاه پیرامون این موضوع آمده است: "در آزمایشات انجام شده بر روی بازیکنان و مربیان پیش از آغاز فصل، دو تست مثبت کرونا تشخیص داده شده است. یکی از این بازیکنان متعلق به تیم اصلی و دیگری به تیم پایه تعلق دارد. باشگاه تمام پروتکل ها را رعایت کرده و آنها اکنون در قرنطینه هستند. این دو بازیکن خوب هستند و علائمی ندارند."

گفتنی است باشگاه پونفرادینا یکی از فعال‌ترین تیم‌ها در نقل و انتقالات در دسته دوم اسپانیا بوده و اخیراً نیز دروازه بان ملی پوش ایرانی یعنی امیر عابدزاده را به خدمت گرفتند.

تگ ها


تیم ملی ایران امیر عابدزاده