دو نکته‌ای که جدال خطیبی و سپاهان را مهیج‌تر می‌کند

سپاهان و آلومینیوم اراک هر دو با شکست سه گله در هفته اول، به هفته دوم رقابت‌های لیگ بیستم رسیده اند....

به گزارش "ورزش سه"، این دو تیم چند روز پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر به واسطه رابطه خوبی که رسول خطیبی از دوران حضور در سپاهان دارد، در ورزشگاه نفش جهان به مصاف هم رفتند و در پایان تلاش دو تیم گلی به همراه نداشت و با تساوی خاتمه پیدا کرد.


هفته اول رقابت‌های لیگ برتر نه برای رسول خطیبی در اراک خوب پیش رفت و نه برای شاگردان محرم نویدکیا دستاوری داشت؛ آلومینیوم در خانه با نتیجه ۳ بر صفر مقابل نساجی مازندران بازی خود را واگذار کرد و در سوی دیگر طلایی پوشان اصفهانی که با یک گل زودهنگام از گل گهر پیش افتاده بودند، با سه گل بازی را واگذار کردند تا شروع تلخی هم برای سپاهان و هم آلومینیوم در لیگ بیستم رقم بخورد.


پس از شکست خانگی شاگردان خطیبی اتفافات زیادی در اراک رخ داد و در نهایت اختلاف نظر مدیرعامل و سرمربی آلومینیوم حداقل در ظاهر رفع شد، تا این تیم که چند بازیکن سرشناس هم در همین مدت کسب کرده، با امیدواری زیادی پا به نقش جهان بگذارد و به دنبال تک امتیاز بازی خواهد بود. سپاهان اما بدون هیچ حاشیه‌ای کار خود را در روزهای اخیر پیش برده و بازیکنان این تیم انگیزه بالایی برای جبران شکست هفته اول و ثبت اولین پیروزی فصل دارند؛ دو نکته مهمی که به مهیج شدن بازی کمک می‌کند و البته تبعات منفی شکستِ احتمالی برای هر یک از دو تیم را هم بالا می‌برد.


این دیدار از ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان آغاز خواهد شد تا شاهد دومین حضور رسمی محرم نویدکیا در سمت مربی سپاهان روی نیمکت تیم باشیم و اینبار هم مانند هفته اول با یک سپاهانی سابق روبرو شده است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان رسول خطیبی آلومینیوم اراک