دو ورودی بی‌سر و صدای تراکتور از ماشین!

محمد مسلمی‌پور و محمد قادری دو ورودی بی سر صدای تراکتور هستند که از ماشین سازی راهی این تیم شده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تمرینات تراکتوری سازی تبریز از دیروز آغاز شده است بازیکنانی که با این تیم قرارداد داشته اند تمرینات خود را زیر نظر علی منصوریان آغاز کردند.

در تمرین روز گذشته تراکتور یک بازیکن جدید به چشم خورد. محمد مسلمی پور بازیکن جوان سابق تیم ملی امید و سپاهان که سال گذشته در تیم ماشین سازی تبریز به میدان رفت.

مسلمی پور در تراکتوری که از نقل و انتقالات محروم شده بود با یحیی گل محمدی به فوتبال معرفی شد و راهی تیم ملی امید شد و درخشش او در دیدارهای ملی امید او را در پایان فصل راهی تیم مدعی سپاهان کرد.

مسلمی پور بعد از یک فصل حضور در سپاهان باردیگر به تراکتور بازگشت و فصل گذشته نیز در استارت لیگ به همراه تراکتور بود ولی مصطفی دنیزلی که علاقه چندانی به استفاده از جوانان نداشت او را راهی ماشین سازی کرد تا او یک فصل را بعنوان بازیکن قرضی در این تیم سپری کند و اکنون با پایان فصل او بار دیگر به تراکتور برگشته است.

علی منصوریان در آخرین گفتگوی خود از دو بازیکن جوان ماشین سازی سخن گفته بود که در اولین تمرین مشخص شدکه یکی از این جوانان محمد مسلمی پور است و دومین جوان مورد نظر منصوریان در ماشین سازی محمد قادری خواهد بود.

محمد قادری در فصل گذشته یکی از بهترین نفرات ماشین سازی بود و گل زیبای او به استقلال که شکست استقلال در تهران را رقم زد به چشم آمد و او را قائدی فوتبال تبریز معرفی کردند. محمد قادری در اولین تمرین تراکتور حضور نداشت ولی نزدیکان دو باشگاه تبریزی محمد قادری را تراکتوری می‌دانند و در روزهای آتی او نیز به تمرینات تراکتور ملحق خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

هافبک خوشه طلایی ساوه به تیم تراکتور پیوست

محمد قنبری به تیم فوتبال تراکتور پیوست

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ ماشین سازی تبریز تراکتور فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال