دژاگه:باید با شکست کره،جواب آنها را بدهم!

اشکان دژاگه،هافبک تیم ملی فوتبال ایران به این نکته اذعان کرد که تیم ملی کار سختی در بازی مقابل کره جنوبی خواهد داشت ......

اشکان دژاگه،هافبک تیم ملی فوتبال ایران به این نکته اذعان کرد که تیم ملی کار سختی در بازی مقابل کره جنوبی خواهد داشت.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم،دژاگه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کره جنوبی اظهار داشت: فکر می کنم بازی بسیار مهمی داریم. هر بار مقابل کره بازی کردیم، نمایش زیبایی ارائه کرده و بازی خوبی انجام دادیم. خودمان هم می دانیم که چه بازی سختی داریم. کره ای ها تیم خوبی دارند و خیلی از بازیکنان کره در اروپا بازی می کنند.

وی افزود: البته ما هم خوب پیشرفت کرده ایم و تیم ملی تا اینجا خیلی خوب کار کرده و برای بازی فردا هم آماده ایم و انشاءالله بتوانیم فردا 3 امتیاز را بگیریم و با توجه به اینکه بازی در تهران برگزار می شود امیدواریم هواداران زیادی در ورزشگاه حاضر شوند و بتوانیم مقابل دیدگان ملت یاران این بازی را ببریم چون به 3 امتیاز نیاز داریم، این اتفاق بسیار مهم است و امیدواریم بتوانیم پیروز شویم.

بازیکن تیم ملی در واکنش به این سوال که کو جا چئول همبازی سابق او در ولفسبورگ صحبت هایی را در نشریه بیلد آلمان علیه ایران انجام داده و آیا با توجه به شناخت از این بازیکن از او ناراحت شده یا نه، گفت: من مصاحبه او را دیدم و واقعا از صحبت های او ناراحت شدم. من چند سال با کو در ولفسبورگ بازی کردم و مشکلی با هم نداشتیم و اتفاقا خیلی با هم دوست بودیم و چند دفعه هم با هم بیرون رفتیم. نمی دانم چرا کو این صحبت ها را کرده اما من واقعا از حرف های او ناراحت شدم. انشاءالله بتوانیم کره را در بازی فردا شکست دهیم و با گرفتن 3 امتیاز نشان دهیم ایران چه تماشاگران و مردم خوبی دارد.

تگ ها


فوتبال