دژاگه: حقم نبود کارت زرد بگیرم

بازیکن تراکتورسازی به عملکرد داور دیدار تیمش برابر سایپا انتقاد کرد....

بازیکن تراکتورسازی به عملکرد داور دیدار تیمش برابر سایپا انتقاد کرد.

ستاره‌ تیم تراکتورسازی گفت: کارت زردی که داور به من داد درست نبود.

به گزارش مدال، اشکان دژاگه پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل سایپا گفت: فکر می‌کنم تیم ما بد بازی نکرد و ما آمده بودیم که بازی را ببریم اگر شرایط اجازه می‌داد بازی خوبی انجام می‌دادیم اما زمین بازی افتضاح بود و نتوانستیم بهتر بازی کنیم. به نظرم این زمین یکی از بدترین زمین‌های ایران بود و بازی روی این زمین سخت بود. ما تیمی هستیم که دوست داریم روی زمین بازی کنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی در خصوص کارت زردی که گفت و از بازی بعدی محروم شد، گفت: به نظرم کارت زردی که داور به من داد درست نبود من خطایی نکردم و فکر نمی‌کنم آن صحنه کارت زرد داشته باشد و مستحق کارت زرد نبودم اما به هر حال اتفاقی بود که افتاد.

وی در خصوص اینکه تیم سایپا با مشکلات مالی مواجه است و چند روز اخیر را تمرین نکرده است، گفت:  من تیمم تراکتورسازی است می‌دانم بازیکنان سایپا مشکلاتی دارند و نمی‌خواهم دخالت کنم این مسئله فقط در لیگ ایران نیست و در لیگ‌های دیگر هم این مسائل وجود دارند. ان‌شاءالله که پیشرفت کنیم تا شاهد چنین مسائلی نباشیم.

هافبک با تجربه تراکتورسازی در خصوص استقبال تماشاگران تراکتور از این بازی گفت: طرفداران فوق‌العاده بودند امیدوارم همین گونه ادامه دهند ما تلاش می‌کنیم که در بازی‌های بعدی به پیروزی برسیم تا آنها را خوشحال کنیم.