دژاگه طلسم گل نخوردن رحمتی را شکست

هافبک ملی پوش تراکتورسازی رکورد ۵۰۴ دقیقه ای دروازه‌بان استقلال را شکست....

هافبک ملی پوش تراکتورسازی رکورد  ۵۰۴ دقیقه ای دروازه‌بان استقلال را شکست.

به گزارش مدال، سید مهدی رحمتی  در دقیقه ۵۲ دیدار مقابل تراکتورسازی دروازه اش باز شد تا طلسم گل نخوردن او بعد از ۵۰۴ دقیقه شکسته شودرحمتی که در ۱۳ بازی ۱۰ بار دروازه خود را بسته نگه داشته و دارای بیشترین تعداد کلین شیت و کمترین تعداد گل خورده در این فصل از رقابتهای لیگ برتر است در نهایت مقابل ضربه حرفه ای و سرکش دژاگه از زاویه بسته تسلیم شد.

در شرایطی که بازیکنان استقلال در موقعیت ضد حمله قرار داشتند، پاس اشتباه علی کریمی به حاج صفی رسید و این بازیکن با تجربه فضای پشت میلاد زکی پور را هدف گرفت تا به این ترتیب با استفاده از اشتباه زکی پور، دژاگه پا به توپ شود.ضربه خوب دژاگه که هیچ کدام از بازیکنان استقلال مزاحم او نشده بودند، به سمت مخالف رفت و در نهایت دروازه استقلال بعد از مدت ها با یک اشتباه گروهی باز شد تا روند کلین شیت های رحمتی نیز پاره شود.
گفتنی است آخرین باری که دروازه رحمتی در این فصل لیگ باز شده بود، هفته ششم و دیدار با نفت مسجد سلیمان بود. این گل در دقیقه ۸۸ و از روی نقطه پنالتی به دست آمده بود.گفتنی است که اشکان دژاگه در دقیقه ۵۲ دروازه رحمتی را باز کرد تا کاپیتان استقلال پس از ۵۰۴ دقیقه گل بخورد.