دژاگه: نبودنم در جام جهانی ضربه سختی برایم بود/2 سال سختی کشیدم

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با اینکه در روسیه همراه با تیم ملی بودم اما نبودنم در جام جهانی ضربه سختی برای من بود....

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با اینکه در روسیه همراه با تیم ملی بودم اما نبودنم در جام جهانی ضربه سختی برای من بود.

به گزارش مدال، اشکان دژاگه درباره بازی امشب تیم ملی مقابل یمن گفت: ما اگر 5 گل زدیم می‌گویند چرا 5 گل زدید و اگر 2 گل می‌زدیم می‌گفتند چرا 5 گل نزدید! ما بازی خوبی انجام دادیم و مهم زدن 5 گل نیست بلکه این در ذهن ما بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم. بعد از گل اول بازی را کنترل کردیم و سعی کردیم بازی خوبی  انجام دهیم و توانستیم گل‌های بعد را بزنیم. الان 5 روز تا بازی با ویتنام وقت داریم و آن بازی هم سخت خواهد بود. 

وی درباره اینکه برای این بازی خودش انگیزه‌های خاصی داشته، ادامه داد: همه می‌دانند که در این یکی دو سال اخیر مصدوم بودم و سختی زیاد کشیدم حتی با اینکه با تیم بودم اما به جام جهانی نرسیدم و این ضربه بدی برای من بود اما الان بدون مصدومیت هستم و این از هر چیزی مهم‌تر است. سعی می‌کنم در زمین مثل همیشه به تیم کمک کنم و خدا را شکر در اولین بازی به تیم ملی کمک کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. 

دژاگه درخصوص اینکه تیم ملی در جام جهانی دفاعی بازی می‌کرد اما الان تغییر روش داده، اظهار داشت: سیستم بازی ما طوری است که مهم است گل نخوریم. همه با هم دفاع و حمله می‌کنیم اما در جام جهانی بازی مقابل اسپانیا و پرتغال سخت‌تر است اما همان جاهم بازی‌های خوبی انجام دادیم و این را سعی می‌کنیم ادامه دهیم و امروز هم توانستیم این کار را انجام دهیم و امیدوارم این مساله را ادامه دهیم.

تگ ها


فوتبال