دژاگه و شجاعی در آستانه فسخ با تراکتور

مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو هافبک تیم پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با تراکتور قرار دارند....

به گزارش "ورزش سه"، این دو که سال‌ها در تیم ملی همبازی بودند، دو سال و نیم پس از امضای قرارداد در دفتر محمدرضا زنوزی در استانبول، قصد دارند که قرارداد خود را با این باشگاه تبریزی فسخ کنند و مسیر تازه‌ای را استارت بزنند.

شجاعی و دژاگه که ماه‌هاست مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند، اجازه فسخ قرارداد به صورت یک طرفه را دارند و نیازی به توافق با باشگاه نیست.

باشگاه تراکتور چندی پیش اعلام کرده بود که این دو «به مرخصی رفته‌اند» و به زودی بازخواهند گشت اما انتشار مخفیانه یک فایل صوتی از مسعود شجاعی، عمق اختلافات را نشان داد. شجاعی در این فایل صوتی گفته بود: «با این شرایط قابل تحمل نیست. ماندن من هم جایز نیست همین طور آقا اشکان که خصوصیات اخلاقی اش را می شناسم.»

این فایل نشان داد که به نظر مشکلات فراتر از مسائل مالی هستند و احتمالا این دو ستاره، راه احسان حاج صفی را در پیش خواهند گرفت تا مثلث کاپیتان های تیم ملی، به فروپاشی برسد.

مدیران باشگاه تراکتور خبر فسخ قرارداد این دو را تایید نکرده‌اند اما یکی از مسئولان این باشگاه اعلام کرد که قرار است «جلسه ای با نمایندگان این دو برگزار» شود. اگر این ادعا، مثل خبر مرخصی رفتن آنها نباشد، باید انتظار داشت که در روزهای آینده جلسه ای بین مدیربرنامه مشترک این دو بازیکن و باشگاه تراکتور به انجام برسد.

با این حال نکته مهم این است که پس از تغییر و تحولاتی که از ابتدای سال در باشگاه تراکتور رخ داده، مسیر به سمت تداوم حضور این دو در باشگاه تبریزی نیست و انتظار می‌رود که تا پایان هفته، فسخ قرارداد انجام شود.

دژاگه و شجاعی جزو بازیکنانی بودند که علاقه شخصی مالک باشگاه محمدرضا زنوزی را پشت سر خود داشتند و از این رو، جدایی‌شان اتفاق مهمی در باشگاه تراکتور خواهد بود. این در حالی است که محمدرضا زنوزی واکنش رسمی به این اتفاقات نداشته و باید دید پس از دو بازی باقی مانده تراکتور، اظهار نظری انجام می‌دهد یا تلاشی برای ابقای آن‌ها خواهد داشت یا خیر.

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران اشکان دژاگه لیگ برتر خلیج فارس فوتبال