دکتر نوروزی معاون پزشکی استقلال نیست!

دکتر نوروزی، معاون پزشکی استقلال هیچ قراردادی با این باشگاه ندارد!...

به گزارش خبرنگار مدال، دکتر نوروزی سال هاست که در باشگاه استقلال معاون پزشکی است. مدیران مختلفی آمده اند و رفته اند اما دکتر امین نوروزی با اکثر آن ها کار کرده و سال هاست که کلینیکش را وقف بازیکنان مصدوم استقلال کرده است.
دلخوری های معاون پزشکی استقلال پیش از آمدن کادر مدیریتی جدید استقلال آغاز شد، همان روزهایی که بازیکنان بدون تست پزشکی قرارداد بستند و بعد هم یکی یکی از این تیم رفتند و این مشکلات تا به امروز ادامه پیداکرد.
دلخوری های دکتر نوروزی تا جایی پیش رفت که چندی پیش در مصاحبه ای اعلام کرد که مدت هاست که با استقلال کاری ندارم و از باشگاه خبر نمی گیرم.
نکته جالب توجه در میان همه این دلخوری ها اما این بود که با وجود همه مشکلات، بازیکنان مصدوم استقلال در کلینیک دکتر نوروزی رفت و آمد می کردند و مورد درمان قرار می گرفتند و به مستطیل سبر بازمی گشتند.
امروز اما خبر می رسد که دکتر نوروزی و کادر پزشکی استقلال هیچ قراردادی با باشگاه ندارند و برای بسته شدن قرارداد رسمی فقط امروز و فردا می شنوند!
حساس ترین پست ها در کادر استقلال، بی قرارداد کار می کنند!
در تازه ترین صحبت ها از رئیس هیئت مدیره استقلال در این‌‎باره می شنویم: قرارداد دکتر نوروزی و کادرش به زودی منعقد خواهد شد!
همان حرف های تکراری همیشگی؛ واژه "به زودی" که مدت ها است در فوتبال ایران، به ویژه استقلال باب شده است.

 

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جدید به مرد ایتالیایی / همه نگاه ها به استراماچونی

بچه‌های طلاق!/ قهر و جدایی عاقبت مربی خارجی و فوتبال ایران!

تگ ها


باشگاه استقلال معاون پزشکی استقلال دکتر نوروزی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال