دکه اروپایی مدال / سه شنبه 14 آگوست

به گزارش مدال؛ در اسپانیا، سوپرکاپ اروپا مهمترین بحث مطبوعات است. روزنامه مارکا عکسی از ال چولو (لقب سیمئونه) در کنار ......

به گزارش مدال؛ در اسپانیا، سوپرکاپ اروپا مهمترین بحث مطبوعات است. روزنامه مارکا عکسی از ال چولو (لقب سیمئونه) در کنار لوپتگی را روی جلد برده و به بررسی سوپرکاپ اروپا پرداخته است. این دیدار فردا شب بین رئال و اتلتیکو برگزار خواهد شد. روزنامه های اسپرت به احتمال جابه جایی دمبله و البته نمایش خوب او در دیدار سوپرکاپ اسپانیا اشاره کرده و روزنامه آس هم با عکسی از هواداران رئال به استقبال این دیدار رفته است. روزنامه ال موندو دیپورتیو که گرایشاتی کاتالونیایی دارد با عکسی از مسی اشاره کرده که او پرافتخارترین بازیکن بارسا شده است.

روزنامه اکیپ در گزارشی به بازیکنان فرانسوی شاغل در لیگ های اروپایی پرداخته و تیتر " زمین همیشه آبی رنگ است " را انتخاب کرده است.

روزنامه سان علاوه بر حاشیه های پوگبا و منچستر تیتر اصلی خود را به آماده نشدن ورزشگاه تاتنهام اختصاص داده است. این تیم بایستی بازی های خود را همچنان در ورزشگاه ویمبلی انجام دهد. روزنامه میرور تیتر اصلی خود را به گفته سام الاردایس علیه امری ختصاص داده است. یام آلاردایس به شدت نسبت به تاکتیک و روش بازی آرسنال انتقاد داشت.

در ایتالیا گازتا دلوا اسپرت عکس لئوناردو و مالدینی را روی جلد قرار داده و اعلام کرده آنها قصد دارند هم میلان را به دوران با شکوه خود برگردانند. توتو اسپرت هم به پیشنهاد رئال به پیانیچ اشاره کرده است.

تگ ها


فوتبال