دکو: شرایط تیم ها در الکلاسیکو برابر است/ ملو من را یاد ژاوی می اندازد

......

 

بازیکن سابق تیم ملی پرتغال و بارسا در مصاحبه ای به سوالات پاسخ داده است.
به گزارش خبرنگار مدال، دکو که سابقه بازی در تیم بارسلونا را هم در کارنامه خود دارد درباره آرتور ملو گفت: به نظرم بازیکن، کیفیتی عالی با توپ دارد و در فضاهای کوچک و محدود مشکلی ندارد و این امر روح باشگاه است، ارتور همه کار برای باشگاه انجام می دهد، او با پیشرفت می تواند به بازیکن مهمی در باشگاه تبدیل شود.

وی در مقایسه بین ژاوی و آرتور ملو نیز افرود: سبک بازی او شبیه ژاوی است و بعضی حرکاتش من را یاد ژاوی می اندازد اما ژاوی بازیکن بزرگتری است و این خیلی خوبه که بازیکنانی مثل او را ببینیم، وقتی بازی آرتور را می بینیم خوشحال می شویم.

دکو درباره كوتينیو هم این چنین نظر داد: کوتینیو بازیکن فوق العاده ای است اما هنوز به دنبال بهترین پست برای او هستند، کوتینیو در مرحله مچ شدن با تیمقرار دارد و قطعا در بارسا بازیکنی برجسته خواهد شد.

وی همچنین درباره دمبله هم می گوید: فشارها روی دمبله با آرتور متفاوت است، دمبله با مبلغ سنگینی هنگام رفتن نیمار به بارسا آمد و مردم از او انتظار ببشتری دارند و این آسان نیست.

دکو در پایان درباره الكلاسيكو تصریح کرد: رئال دوره سختی را تجربه می کند ولی پیش بینی نتیجه بازی سخت است، هیچ کدام بهتر نیستند به خصوص که مسی هم غایب بزرگ الکلاسیکو است، فکر می کنم شرایط آنها برابر است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال