دکو: پرتغال از مدعیان اصلی جام جهانی است

پرتغال به عنوان قهرمان یورو 2016 امیدهای زیادی برای پیش روی در جام جهانی دارد ......

پرتغال به عنوان قهرمان یورو 2016 امیدهای زیادی برای پیش روی در جام جهانی دارد.

کو بر این عقیده است که تیم ملی پرتغال باید به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی به شمار آید.

به نقل از fourfourtwo، شاگردان فرناندو سانتوس با قهرمانی در رقابت های یورو 2016 شگفتی ساز شدند اما در حال حاضر عده کمی از تیم او به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جهان سخن می گویند. دکو، بازیکن سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه بارسلونا اما عقیده دیگری دارد:

جام جهانی، رقابتی به مراتب دشوار تر از یورو است، اما اسپانیا پس از قهرمانی در یورو، موفق شد به قهرمانی جهان برسد. تاریخ نشان می دهد تیم هایی که در رقابت های اروپایی به قهرمانی رسیده اند، شانس بالایی برای قهرمانی در جام جهانی دارند. شکی در این باره وجود ندارد.

این که تیم قهرمان اروپا به عنوان یکی از مدعیان جام جهانی مطرح نمی شود، عادی نیست. پرتغال می تواند تاریخ را تکرار کند. این تیم در اروپا برابر تیم های بسیار قدرتمند بازی کرد و به موفقیت رسید. بنابراین برای من پرتغال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در روسیه به شمار می رود.

دکو در خصوص تیم ملی اسپانیا نیز گفت:

تیم فعلی اسپانیا تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است. آن ها مربی خود را عوض کرده اند و هنوز به دنبال پیدا کردن ترکیب مناسب خود هستند. بازیکنان بزرگی در تیم فعلی اسپانیا حضور دارند، اما برای این که تبدیل به تیمی بزرگ شوید، باید بین بازیکنان جوان و با تجربه خود بالانس ایجاد کرده و ترکیب مناسبی انتخاب کنید.

تگ ها


جام جهانی 2018 پرتغال فوتبال