دیاباته: به قراردادم با استقلال پایبندم

بازگشت شیخ دیاباته به ایران خبر خوبی برای فرهاد مجیدی بود...

به گزارش مدال و به نقل از ایران ورزشی، دیاباته صبح شنبه خودش را به ایران رساند تا بعد از هفته‌ها کش‌و‌قوس و آمدن، نیامدن و شایعات بسیار در ایران آفتابی شود. اینکه حضور دیاباته در ایران تا چه اندازه اثبات‌کننده رضایت او از شرایط مالی در باشگاه استقلال است نیز می‌تواند معمای بزرگی باشد اما به هر حال دیاباته آمده تا شاید فرهاد مجیدی دستش برای انتخاب ترکیبی ایده‌آل‌تر باز باشد. دیاباته بعد از ورود به ایران از حضور دوباره در تمرینات استقلال ابراز خوشحالی کرده است.
شیخ در این باره صحبت‌هایی داشته که قابل توجه است: «من به باشگاه استقلال تعهد دارم به همین دلیل تصمیم گرفتم برگردم. من برای آقای گلی انگیزه‌های زیادی دارم و برای همین هم برگشتم تا ثابت کنم با همان انگیزه‌ای که ابتدای فصل به ایران آمدم می‌خواهم در استقلال به بازی ادامه دهم. برای من موفقیت استقلال البته از هرچیز مهم‌تر است و امیدوارم با این تیم به جام قهرمانی برسیم. استقلال و هوادارانش را دوست دارم و در این مدت که در ایران نبودم، پیام‌های متعددی برای من ارسال شد و هواداران استقلال از من می‌‌خواستند دوباره به استقلال برگردم و من هم به تعهدی که دادم و قراردادی که امضا کردم پایبندم و می‌خواهم مانند نیم‌فصل اول مهاجم تأثیرگذاری در استقلال باشم.»
دیاباته درباره اینکه چه زمان در تمرین استقلال حاضر می‌شود نیز این جمله کوتاه را به زبان آورده است: «قرار است امروز در تمرین استقلال حاضر باشم. با قدرت برمی‌گردم و تلاش می‌کنم دوباره استقلال به صدر جدول برگردد.»

البته لازم به ذکر است که تمرین امروز استقلال تعطیل اعلام شد و با این حساب حضور دوباره دیاباته در جمع استقلالی ها با تعویق روبرو شد.

 

بیشتر بخوانید:

دلیل تعطیلی تمرین استقلالی‌ها چه بود؟

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال مهاجم استقلال بازگشت دیاباته شیخ دیاباته فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال