دیاباته در مسیر تیام/ امیدواری آبی‌ها با پوکر ستاره مالیایی

شیخ دیاباته در جریان بازی تمرینی امروز استقلالی‌ها موفق به ثبت پوکر شد و تا با این اتفاق خیال هواداران این تیم تا حدودی از حضور یک مهاجم گلزن در ترکیب این تیم در فصل پیش رو راحت شود....

شیخ دیاباته در جریان بازی تمرینی امروز استقلالی‌ها موفق به ثبت پوکر شد و تا با این اتفاق خیال هواداران این تیم تا حدودی از حضور یک مهاجم گلزن در ترکیب این تیم در فصل پیش رو راحت شود.

مهاجم مالیایی استقلال ستاره تمرین امروز این تیم بود.
به گزارش خبرنگار مدال، شیخ دیاباته ستاره تمرین امروز استقلال بود. مهاجم مالیایی آبی‌ها با اضافه وزن مشهود راهی فوتبال ایران شد و از همان روزهای آغازین حضور خود در تمرینات استقلال مورد انتقاد عده‌ای قرار گرفته بود.
حال دیاباته در یک بازی دوستانه موفق به ثبت پوکر شده است. با وجود اینکه گلزنی در بازی تمرینی اهمیت چندانی ندارد اما دیاباته با گل‌هایی که امروز به ثمر رساند نشان داد که در حال نزدیک شدن به مرز آمادگی است. وی پس از اردوی ترکیه تمرینات اختصاصی زیرنظر کادر فنی استقلال داشته و این اتفاق در حالی رخ داده که سایر بازیکنان استقلال پس از پایان اردوی این تیم در ترکیه تا به امروز استراحت داشتند.
آبی‌ها پس از جدایی مامه تیام از فقدان مهاجم گلزن رنج برده‌‌اند و حال به نظر می‌رسد دیاباته می‌تواند تیام بعدی استقلال باشد. این مهاجم 31 ساله مالیایی سابقه خوبی از بازی در فرانسه و ایتالیا داشته و به احتمال فراوان انتخاب اول استراماچونی برای خط آتش استقلال در فصل پیش رو خواهد بود.

 

اخبار مرتبط:
استراماچونی خوش‌سلیقه؛ کولاک دیاباته در تمرین استقلال
گزارش تمرین امروز استقلال/ اولین تمرین رضاوند و درخشش دیاباته