دیاباته مهاجم بدتری است یا براندائو؟

دو مهاجم خارجی استقلال و پرسپولیس در رقابت برای گل نزدن رقابت جدی دارند....

به گزارش مدال،پس از گذشت 3 هفته از رقابت های لیگ برتر دو مهاجم خارجی پرسپولیس و استقلال نه تنها عملکرد خوبی نداشته اند بلکه در رقابت برای گل نزدن و کسب عنوان "بدتر"رقابت جدی را با هم آغاز کرده اند.

شیخ دیاباته که به عنوان مهاجمی خوش سابقه با فیزیکی فوق العاده در ابتدای ورود به استقلال هواداران این تیم را امیدوار کرد،هنوز نتوانسته عملکرد تاثیرگذاری در جریان مسابقات اخیر داشته و روند گلزنی آبی ها را بهبود ببخشد.

این مهاجم تنومند در دقایقی که در زمین حاضر است در میدان تلاش زیادی برای توپ ربایی  از بازیکنان حریف و قرار گرفتن در  بین مدافعین از خود نشان می دهد اما با توقع هواداران این تیم در ابتدای حضورش در استقلال فاصله زیادی دارد.بازیکنی کم تحرک ، با فضای حرکتی کم و البته کم تکنیک.

در آن سو خوزه جونیور، مهاجم برزیلی پرسپولیس که در این فصل و البته بسیار دیرتر از دیاباته و تنها چند روز قبل از شروع لیگ به جمع سرخپوشان اضافه شد،روز قبل و در هفته سوم به عنوان بازیکن اصلی فرصت حضور در ترکیب را به دست آورد.براندائو اگر چه تنها 69 دقیقه فرصت داشت تا خودی نشان دهد اما بسیار سردرگم تر از آن بود که بتوان روی او برای بازی بزرگ دربی پایتخت حساب ویژه ای باز کرد.جونیور نه تنها بازیکن تکنیکی نشان نداد بلکه در مصاف های تک به تک نیز بسیار ناتوان نشان داد.ضمن این که در نیمه اول که خط حمله پرسپولیس نیاز به تحرک داشت او -مثل علیپور - بسیار کم تحرک و کم ثمر بازی کرد.

از این رو می توان در آستانه دربی 90 این سوال را از هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس پرسید که به نظر شما دیاباته مهاجم بدتری است یا براندائو؟

بیشتربخوانید:

پیشکسوت استقلال: دیاباته در حد و اندازه های استقلال نیست

خلاصه بازی پرسپولیس 1- 0 صنعت نفت آبادان/ ویدیو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران دربی 90 دیاباته مهاجم بدتری است یا جونیور مقایسه دیاباته و جونیور پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال