دیاباته هم قربانی تیام می شود؟

مقایسه فورواردهای استقلال با یکدیگر هم چنان ادامه دارد و هنوز هم تحلیل گران و هواداران حوزه استقلال به دنبال گمشده خود در خط حمله هستند.بازیکنی به نام تیام....

به گزارش مدال،دیاباته در نیمه دوم بازی استقلال و ماشین سازی برای اولین بار در یک بازی رسمی برای آبی پوشان تهرانی به میدان رفت تا با همان اولین بازی ها مقایسه او با فورواردهای سابق استقلال کلید بخورد.
داستان سیه چرده هایی كه از زمان مامه تیام شروع شد.اعجوبه ای كه نیم فصل دوم  لیگ هفدهم آمد و در همه جام ها گل زد.تمام کننده ای که عطش گلزنی استقلالی ها را التیام بخشید و با آماری فوق العاده تهران را ترک کرد.

در ادامه راه و با توجه به اتفاقاتی که رخ داد،تیام جایش را به الحاجی گرو داد كه بیشتر به درد منطقه پشت مهاجم و حفظ توپ می خورد،گرو نیز در قیاس با تیام راه به جایی نبرد تا سپس منشا و ایسما مجوز ورود به استقلال را بگیرند.مهاجمانی که شاید مقایسه شان با تیام باعث شد عملكرد متوسط آنها (هرچندبهتر از گرو) دیده نشود.

 حالا نوبت دیاباته است که باید فشار مقایسه ها را تحمل كند
مهاجمی كه نشان داد حفظ توپ بلد است و روی زمین و هوا خوب كار می كند اما شاید بر خلاف تیام چارچوب شناس نباشد.

بیشتربخوانید:

شیخ آبی‌ها، افعی نبود!+ عکس

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران لیگ نوزدهم فوتبال ایران هفته اول لیگ نوزدهم استقلال و ماشین‌سازی شیخ دیاباته ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال