دیاز : الهلال به دنبال پیروزی است

سرمربیان تیم های الریان قطر و الهلال عربستان از عزم خود برای پیروزی در رویارویی فردا گفتند ......

سرمربیان تیم های الریان قطر و الهلال عربستان از عزم خود برای پیروزی در رویارویی فردا گفتند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از فارس، میشل لادروپ، سرمربی تیم الریان قطر در نشست خبری پیش از بازی فردا (دوشنبه) در هفته ششم و پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان گفت: ما با الهلالی مواجه می شویم که راه رسیدن ما به رویای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانی آسیا است. الهلال قوی ترین تیم فوتبال باشگاهی در عربستان و یکی از بهترین تیم های قاره آسیا است اما  پیش از این اثبات کردیم که برابر تیم های قدرتمند مصمم هستیم.

 لادروپ ادامه داد: وضعیت سلامتی بعضی از بازیکنان الریان مناسب نیست و دچار آسیب و فشارهایی هستیم. با این حال اطمینان دارم که بازیکنان الریان با اعتماد به نفس کامل به میدان خواهند رفت.

 رامون دیاز، سرمربی آرژانتینی تیم الهلال عربستان نیز اظهار داشت: رویارویی ما با الریان قطر و مهم تر از آن نتیجه پیروزی یا تساوی به ما امکان صدرنشینی در گروه را می دهد. الهلال آماده کسب بهترین نتیجه برابر الریان قطر است.

 دیاز ادامه داد: لیگ قهرمانان آسیا متفاوت با لیگ کشوری است اما الهلال با انگیزه کسب یک پیروزی بزرگ به میدان می رود و با روحیه جدی می خواهیم بهترین مقام را به دست آوریم، البته الریان دارای بازیکنان باکیفیتی است و انتظار یک بازی سخت را داریم. باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم تا به هدف برسیم.

 تیم پرسپولیس در صورت شکست الوحده امارات در بازی فردا (دوشنبه) و توقف الریان قطر در مصاف با الهلال عربستان می تواند به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال