دیاز : نشان دادیم که به دنبال تبانی با الریان علیه تیم ایرانی نیستیم

سرمربی آرژانتینی الهلال عربستان بعد از دیدار برابر الریان تاکید کرد که تیمش با پیروزی برابر الریان ثابت کرد که به دنبال تبانی نبوده است ......

سرمربی آرژانتینی الهلال عربستان بعد از دیدار برابر الریان تاکید کرد که تیمش با پیروزی برابر الریان ثابت کرد که به دنبال تبانی نبوده است ...

سرمربی آرژانتینی الهلال عربستان بعد از دیدار برابر الریان تاکید کرد که تیمش با پیروزی برابر الریان ثابت کرد که به دنبال تبانی نبوده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از العاجل، الهلال عربستان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نتیجه ای را به دست آورد که به سود تیم فوتبال پرسپولیس بود. قبل از این بازی بعضی از رسانه های ایرانی از احتمال تبانی دو تیم فوتبال الهلال با الریان سخن به میان آوردند، چرا که در صورت پیروزی الریان هم تیم فوتبال پرسپولیس و هم الوحده حذف می شدند و تیم های الهلال و الریان می توانستند به دور بعد راه پیدا کنند اما الهلال با بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشت توانست پیروز شود و به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.

در نشست خبری بعد از بازی از رامون دیاز درباره ادعای بعضی از رسانه های  ایرانی درباره احتمال تبانی تیمش سوال پرسیده شد و سرمربی سرشناس آرژانتینی الهلال این گونه پاسخ داد: من به این مسائل کاری ندارم. آن چه که رسانه های ایرانی نوشتند برایم مهم نیست. تنها به دنبال پیروزی و صدرنشینی بودیم که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. دیگر این مسائل برای من مهم نیست. نشان دادیم که به دنبال تبانی با الریان علیه تیم ایرانی نیستیم و بازی خود را به نمایش گذاشتیم.