دیبالا: اثبات کردم که می‌توانم در کنار مسی بازی کنم

پائولو دیبالا ستاره تیم ملی آرژانتین معتقد است که با حضور در ترکیب آلبی‌سلسته در کوپا آمریکا توانایی‌های خود را به اثبات رسانده است....

به گزارش مدال؛ «پائولو دیبالا» ستاره پرفروغ باشگاه یوونتوس، در رقابت‌های جام‌جهانی 2018 روسیه، فرصتی چندانی برای حضور در ترکیب تیم ملی آرژانتین به دست نیاورد اما حالا نام خود را به عنوان زننده یکی از گل‌های آلبی‌سلسته در دیدار رده‌بندی کوپا آمریکا 2019 برزیل در تاریخ به ثبت رسانده است.

دیبالا اکنون معتقد است که توانسته توانایی‌های خود به یک بار دیگر به اثبات برساند: «نکته مهم در تیم ملی آرژانتین، درک متقابل است و فکر می‌کنم نشان دادم که می‌توانم در کنار لیونل مسی در ترکیب آلبی‌سلسته حضور داشته باشم. گرچه رقابت‌ها را خوب شروع نکردیم اما در ادامه نمایش‌های خوبی به جا گذاشتیم. من هم با آگوئرو و هم مسی هماهنگ بودم.»

پائولو همچنین در مورد کسب مقام سومی در این رقابت‌ها گفت: «شرایط اینگونه پیش رفت. نمی‌خواهم به دلایل این شرایط بپردازم چرا که هیچکدام از آنها خوشایند نیست اما در هر صورت ما راهی دیدار رده‌بندی شدیم و به مقام سوم بسنده کردیم. شاید لیاقت ما بیشتر از این مدال بود.»

بیشتر بخوانید:

خوشحالی یورگن کلوپ از قهرمانی برزیل در کوپا آمریکا

تگ ها


پائولو دیبالا لیونل مسی کوپا آمریکا 2019 آلبی سلسته پائولو دیبالا آرژانتین Copa America UEFA Champions League فوتبال