دیبالا اهرمی برای جذب لوکاکو

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی پائولو دیبالا به مسئولان باشگاه یوونتوس اعلام کرده که تمایلی به حضور در تاتنهام ندارد و به حضورش در تورین ادامه خواهد داد اما مسئولان یووه علاقمند هستند تا او را به یونایتد منتقل و لوکاکو را به خدمت بگیرند....

به گزارش مدال؛ علیرغم شایعات زیاد پیرامون «پائولو دیبالا» و احتمالات حضور او در باشگاه تاتنهام، ستاره آرژانتینی به مسئولان بانوی پیر اعلام کرده که تمایلی به جدایی از یوونتوس ندارد. البته تورینی‌ها ممکن است از او برای جذب «روملو لوکاکو» استفاده کنند چرا که گفته می‌شود «مائوریتسیو ساری» به او به عنوان مهره اصلی نگاه نمی‌کند.

با این وجود اما «اسکای ایتالیا» گزارش داده که دیبالا می‌خواهد در تورین بماند و برای رسیدن به ترکیب اصلی بانوی پیر بجنگد. به همین دلیل او حتی تصمیم دارد تعطیلاتش را نیز زودتر به انتها برساند تا زودتر و بهتر با شیوه بازی ساری مطابقت پیدا کند.

در این بین فراموش نکنید که «روملو لوکاکو» که مدنظر یوونتوس است در ابتدا گزینه اینتر بود ولی پیشنهاد 53.9 میلیون پوندی آنها از سوی منچستریونایتد رد شد چرا که شیاطین سرخ می‌خواهند بیشتر از 75 میلیون پوندی که برای جذب او از اورتون هزینه کرده بودند، پول دریافت کنند و بیانکونری حاضر است برای تامین نظر یونایتد، دیبالا را وارد مذاکره کند.

بیشتر بخوانید:

بمب بزرگ نقل‌وانتقالاتی در یوونتوس؛ دیبالا می‌رود تا پوگبا بیاید؟

تگ ها


لوکاکو یوونتوس معاوضه دیبالا لوکاکو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات شیاطین سرخ بانوی پیر بیانکونری روملو لوکاکو پائولو دیبالا تاتنهام منچستر یونایتد یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال