دیبالا را فقط با هری کین عوض کنید

فابیو کاپلو، سرمربی شهیر ایتالیایی مدعی شد پائولو دیبالا را فقط با هری کین، مهاجم تاتنهام عوض می کند....

به گزارش "ورزش سه"، شریط برای پائولو دیبالا، ستاره تکنیکی یوونتوس در این فصل خوب پیش نرفته و با توجه به علاقه بیانکونری به بازگرداندن پل پوگبا، اخباری در مورد احتمال معاوضه بین یوونتوس و منچستریونایتد شنیده شده است. اما فابیو کاپلو اعتقاد ویژه ای به این بازیکن داشته و معتقد است پائولو دیبالا در صورت بازگشت به فرم مناسب، می تواند بازیکن تعیین کننده برای یوونتوس لقب گیرد.

فابیو کاپلو گفت: "برای بازیکنی مانند دیبالا که باید بازیکنان حریف را دریبل کند و بازیکنی تکنیکی است، شاید ابتلا به کرونا دلیل اصلی این افت باشد. دیبالا از خصوصیات مهمی برخوردار بوده و می تواند تمام نیازهای یک تیم را برآورده کند. او برای بازگشت به بهترین شرایط به آمادگی فیزیکی نیاز دارد. دیبالا در صورت آماده بودن می تواند همه کار در زمین انجام ادامه و حتی مثلثی در کنار با آلوارو موراتا و کریستیانو رونالدو بسازد. اگر دیبالا در شرایط مساعدی قرار داشته باشد می تواند باعث برتری شما شود.

پائولو من را به یاد دژان ساویسویچ می اندازد، او نیز علاقه داشت در سمت راست قرار گیرد. ساویسویچ نیز دید خوبی در میدان داشته و بازیکن دریبل زنی بود. البته ساویسویچ بیشتر قادر به ارسال پاس گل بود که شاید دیبالا بیشتر بازیکنی تمام کننده و با قدرت فردی باشد. اگر من بودم حاضر به معاوضه بین پائولو دیبالا و پل پوگبا نمی شدم و اگر می توانستم او را با هری کین، مهاجم انگلیسی تاتنهام عوض می کردم."

تگ ها


کاپلو تیم ملی روسیه دیبالا هری کین تاتنهام یوونتوس