دیبالا؟ شماره ۱۰ یووه باید سطحش بالاتر باشد

آنتونیو کاسانو ستاره سابق ایتالیایی با انتقادی تند از پائولو دیبالا مهاجم یوونتوس می گوید دیبالا وقتی تحت فشار قرار می گیرد خودش را گم کرده و کاملا ناتوان می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونیو کاسانو مهاجم سابق ایتالیایی و از جمله ستاره‌های جنجالی فوتبال این کشور با انتقادی تند از پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی یوونتوس می گوید دیبالا ارزش پول کلانی که برای امضای قرارداد جدید با یووه طلب کرده را ندارد. کاساون مدعی است دیبالا وقتی تحت فشار قرار می گیرد خودش را گم کرده و کاملا ناتوان می شود.

دیبالا تا سال ۲۰۲۲ با یوونتوس قرارداد دارد ولی با توجه به اینکه تا کنون قرارداد او با یووه تمدید نشده شایعاتی درباره احتمال ترک باشگاه توسط او وجود دارد. اخیرا در ایتالیا ادعا شد که دیبالا از یوونتوس خواسته است برای امضای قراردادی جدید باید دستمزدش را به اندازه ۱۰ میلیون یورو در هر فصل افزایش دهد.

کاسانو که به نظر می رسید از این درخواست احتمالی دیبالا ناراحت است در گفتگوی آنلاین با کریستین ویری دیگر ستاره سابق فوتبال ایتالیا گفت:" همه مربیانی که دیبالا در یوونتوس با آنها کار کرده به این نتیجه رسیده بودند که حضورش در تورین ضروری نیست. برای همین من بعید می دانم او یک قهرمان یا یک بازیکن بزرگ باشد".

کاسانو در ادامه گفت:" من می گویم دیبالا قهرمان نیست و در تیم تغییر خاصی بوجود نمی آورد. او البته گلهای خوبی زده. مثل دی ناتاله و اینسینیه. ولی کسی که می خواهد پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس را بپوشد باید در سطح بالاتری باشد. من معتقدم او وقتی تحت فشار قرار می گیرد خودش را گم می کند و کاملا ناتوان می شود. آنوقت اینطور فوتبالیستی تقاضای ۱۰ میلیون یورو در هر فصل کرده؟ نه، بی خیال، حرفش را هم نزن".

بیشتر ببینید:

5 گل برتر یوونتوس مقابل میلان/ ویدیو

خلاصه بازی یوونتوس 4 - اودینزه 1

 

 

تگ ها


دیبالا فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال