دیبالا غایب بزرگ مصاف دشوار آرژانتین در لاپاز

ستاره یوونتوس به دلیل بیماری اردوی آلبی سلسته را ترک کرد و با تیم به بولیوی نرفت....

به گزارش "ورزش سه"، پائولو دیبالا بازی تیم ملی آرژانتین در خانه بولیوی از دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست داد.

مهاجم ۲۷ ساله تیم فوتبال یوونتوس پیش از این هم بازی آلبی‌سلسته مقابل اکوادور در دور نخست رقابت‌ها را به دلیل مشکلی که در سیستم گوارشی‌اش به وجود آمده، از دست داده بود و حالا همین مشکل او را از دومین بازی آلبی‌سلسته که فردا شب در خانه بولیوی است محروم می‌کند.

آرژانتینی‌ها بدون دیبالا در اولین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی موفق شدند با یک گل میهمان‌شان اکوادور را شکست دهند اما بازی بعدی آنها به مراتب سخت‌تر است چرا که باید در شهر بازی کنند که در ارتفاع ۳ هزار و ۶۰۰ متری از سطح آب‌های آزاد قرار دارد و اکثر تیم‌ها در آن با مشکلات تنفسی و کمبود اکسیژن مواجه می‌شوند.

طبق اعلام اتحادیه فوتبال آرژانتین دیبالا همراه با سایر بازیکنان لیونل اسکالونی به بولیوی سفر نکرده است و در کشور خود دوره ریکاوری‌اش را ادامه خواهد داد. به این ترتیب او به زودی به ایتالیا برمی‌گردد تا تمریناتش را در یوونتوس از سر بگیرد و خودش را برای بازی بعدی شاگردان آندره‌آ پیرلو که شنبه شب مقابل کروتونه است، آماده کند.

تگ ها


دیبالا تیم ملی آرژانتین آرژانتین یوونتوس