دیبالا : قهرمانی در لیگ قهرمانان کار آسانی نیست

......

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، پائولو دیبالا، مهاجم آرژانتینی یوونتوس معتقد است امسال می تواند یکی از درخشان ترین سال های تاریخ باشگاه یوونتوس باشد. یوونتوس برای قهرمانی در سری A تنها 3 امتیاز دیگر می خواهد و به فینال جام حذفی هم رسیده است.
بیانکونری ها با حذف بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این تورنمنت محسوب می شوند.
دیبالا که ماه گذشته با درخشش در بازی یووه برابر بارسلونا سهم به سزایی در صعود بانوی پیر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت، با اشاره به بازی چهارشنبه شب تیمش برابر موناکو در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سایت یوفا گفت:« می دانیم که هر دو بازی مان در این مرحله بسیار سخت خواهند بود. موناکو صدرنشین لوشامپیونه است و دارد خوب نتیجه می گیرد.
آنها تیم سرسخت و قدرتمندی هستند، تیمی که در ترکیبش بازیکنان خوبی دارد، البته تیم ما هم بازیکنان خوبی دارد. پس مطمئناً بازی تماشایی را شاهد خواهیم بود. در بازی های قبلی موناکو دیدیم که این تیم چگونه پرتعداد حمله می کند و گل های فراوانی هم می زند اما هجومی بودن این تیم بدان معناست که ما هم فضای زیادی برای ضدحملات خواهیم داشت.»
دیبالا ادامه داد:« امسال می تواند سال یوونتوس باشد. ما در تمام رقابت ها داریم خوب نتیجه می گیریم. قهرمانی در لیگ قهرمانان کار آسانی نیست چون جز ما سه تیم دیکر هم هستند که برای قهرمانی انگیزه فراوانی دارند اما ما می خواهیم با تمام توان مان برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم.
این قهرمانی می تواند پاداشی در خور جایگاه آن دسته از بازیکنان ما باشد که مدت هاست در یوونتوس بازی می کنند و برای این تیم کارهای فراوانی انجام داده اند، از جان لوئیجی بوفون گرفته تا کلودیو مارکیزیو، لئوناردو بونوچی، آندره آ بارتزالی و جوجرو کیه لینی. آنها تا الان قهرمان لیگ قهرمانان نشده اند و فکر می کنم لیاقتش را دارند که امسال این جایزه را ببرند.»

 

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال