دیدارهای سرنوشت ساز استقلال با سوت خورشیدی

دیدار استقلال و سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر با حاشیه های داوری زیادی همراه بود که منجر به محرومیت 5 هفته ای زاهدی فر شد....

به گزارش خبرنگار مدال، حاشیه هایی که اشتباهات داوری در بازی استقلال و سپاهان در هفته دوازدهم به وجود آورد حساسیت های داوری را در بازی استقلال و شهرخودرو افزایش داده است. اشکان خورشیدی که پیش از این 10 بازی استقلال را قضاوت کرده، برای این دیدار انتخاب شده است.
اشکان خورشیدی در دو دیدار سرنوشت ساز برای استقلال سوت زده است. دو دیداری که در هر دو آن ها مهدی رحمتی یک ضلع مثلث بوده است.
در دیدار استقلال و پارس جنوبی نیز در سال 96 اشکان خورشیدی داور مسابقه بود. استقلال در آن بازی در حالی که پش چشم رحمتی را نیش زده بود، نتیجه را واگذار کرد و پروسه برکناری منصوریان از همان بازی کلید خورد. دومین دیدار تاثیرگذار استقلالی ها با سوت اشکان خورشیدی، دربی فروردین ماه امسال بود. همان بازی جنجالی که ماجرای پنالتی فرشید اسماعیلی در آن اتفاق افتاد و پس از آن سکوها دست از سر اسماعیلی و البته کمی تا قسمتی مهدی رحمتی برنداشتند.
حالا استقلال روز پنجشنبه در یک دیدار حساس دیگر در هفته سیزدهم لیگ برتر با قضاوت اشکان خورشیدی به میدان خواهد رفت. همه نگاه ها بعد از دیدار جنجالی استقلال و سپاهان در هفته گذشته به اشکان خورشیدی است. در این بازی باز هم پای مهدی رحمتی در میان خواهد بود اما این بار در تیم رقیب و درون دروازه شهر خودرو...

 

بیشتر بخوانید:

توفیق اجباری برای تبریزی/ مصدومیت معادلات استقلال را به هم ریخت!

استقلال، سپاهان و حاشیه‌ها/ خط و نشان برای نورافکن!

خبر خوب برای استقلالی‌ها درباره شیخ دیاباته

تگ ها


باشگاه استقلال داور دیدار استقلال شهرخودرو اشکان خورشیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال