دیدارهای مهم تاج در تبریز؛ بحث محسن فروزان مطرح شد

رئیس فدراسیون فوتبال با نماینده ولى فقیه در آذربایجان شرقى دیدار کرد....

رئیس فدراسیون فوتبال در سفر به تبریز با نماینده ولى فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال حجت الاسلام آل هاشم در این دیدار با اشاره به برگزارى مسابقات فوتسال قهرمانى زیر 20 سال آسیا در تبریز گفت: فوتبال و فوتسال از رشته‌هاى مهم و تاثیرگذار ورزش کشور به شمار مى‌روند. باعث افتخار است که ایران از قدرت‌هاى برتر فوتسال آسیا و جهان همچنین از کشورهاى قدرتمند در فوتبال ساحلى به شمار مى‌رود. فوتبال هم همواره از ورزش هاى پرطرفدار و مورد توجه در کشور بوده است.

نماینده ولى فقیه در استان آذربایجان شرقى اضافه کرد: ما حضور آقاى تاج در فوتبال کشور را یک فرصت ارزشمند مى‌دانیم با این وجود تاکید و درخواست ما بر عدالت محورى در فوتبال کشور است. همچنین معتقدیم فدراسیون فوتبال باید به دنبال توسعه فوتبال کشور و دور شدن از فضاى دو قطبى باشد. امیدواریم این اقدامات به شکلى انجام شود که علاقمندان به فوتبال در سراسر کشور از این حوزه رضایت داشته باشند و این پدیده موجب تقویت انسجام و همدلى در سطح کشور شود.

مهدى تاج هم ضمن قدردانى از حمایت هاى  حجت الاسلام آل هاشم اظهار داشت: ما تلاش مى‌کنیم که همواره مشکلات فوتبال کشور در حوزه‌هاى گوناگون رفع شود و به دنبال اجراى عدالت در فوتبال هستیم. در همین راستا تاکید داریم که مسابقات باید با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویى(VAR) انجام شود تا دیگر شاهد اشتباهات تاثیرگذار داورى نباشیم. همچنین لازم است مشکلات زیرساخت هاى ورزشگاه‌ها و مسئله بلیت فروشى الکترونیکى حل شود. فدراسیون فوتبال مسئول امنیت استادیوم‌ها نیست و تا زمانى که مشکل بلیت فروشى حل نشود و تماشاگر بیش از ظرفیت استادیوم وارد ورزشگاه شود این مسائل حل نخواهد شد.در واقع ناجا هم با شرایط موجود نمى تواند امنیت ورزشگاه را تامین کند و باید وضعیت بلیت فروشى اصلاح شود. از حسن توجه جنابعالى تشکر مى کنم و امیدوارم شاهد حل این مشکلات در فوتبال باشیم.

ضمنا احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد موضوع فروزان با تاج رئیس فدراسیون فوتبال دیدار وگفت‌وگو کرد.

بیشتر بخوانید:

دستاورد سفر ناگهانی قلعه‌نویی به بلژیک

... از اولتیماتوم «بشاررسن» تا تصمیم مهم «شفر»/ بسته خبری مدال

تگ ها


مهدی تاج محسن فروزان همسر فروزان دکتر بیگی فوتبال