دیدار استقلال خوزستان-پرسپولیس؛جنگ قهرمان و نایب قهرمان با چاشنی انتقام

پرسپولیس و استقلال خوزستان،در دامه رقابت های هفته نهم لیگ برتر خلیج فارس،ساعت16:45 عصر امروز در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم می روند ......

پرسپولیس و استقلال خوزستان،در دامه رقابت های هفته نهم لیگ برتر خلیج فارس،ساعت16:45 عصر امروز در  ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم می روند.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،تیم استقلال خوزستان که سال گذشته قهرمان لیگ شد در رقابت با همین پرسپولیس امسال شرایط نسبتا خوبی دارد اما به قدرتمندی سال گذشته نیستند. آن ها با 2 برد، 4 مساوی و 2 باخت توانسته اند 10 امتیاز کسب کنند و در رده پنجم قرار گیرند. آن ها با 13 گل زده بهترین خط حمله لیگ را دارند اما از طرف دیگر با 13 گل خورده بدترین خط دفاع لیگ را هم در اختیار دارند که آمار جالبی می باشد.سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی با حسابی جنجال به پا کرد و اظهار داشت همه می خواند پرسپولیس را قهرمان کنند! و همچنین اظهار داشت که آن ها را فردا ذوب می کنند.

 البته این سخنان پورموسوی در حالی است که سرخپوشان حسابی در لیگ شانزدهم درخشیده اند و صاحب بهترین آمار لیگ می باشند. سرمربی خوزستانی ها با جنگ روانی ای که پیش از بازی راه انداخت شاید قصد تحت فشار گذاشتن پرسپولیسی ها را دارد. با توجه به رقابت فصل گذشته دو تیم سخنان جنجالی پورموسوی احتمالا باید شاهد بازی پرحاشیه ای فردا باشیم.

پرسپولیسی ها نیز اکنون در صدر جدول قرار دارند. آن ها با کسب 5 برد، 3 تساوی و بدن شکست توانسته اند 18 امتیاز به دست آورند. پرسپولیس با 2 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را دارد و با 10 گل زده توانسته اند تفاضل +8 را برای خود ذخیره کنند. سرخپوشان در کنار تراکتورسازی بهترین تفاضل گل را دارند. شاگردان برانکو فردا در حالی در اهواز مهمان استقلال هستند که از لحاظ کسب امتیاز بیرون از خانه هم عملکرد بسیار خوبی دارند، آن در 4 بازی بیرون از خانه 3 برد و 1 تساوی را کسب کرده اند که با 10 امتیاز در صدر بازی های بیرون از خانه قرار دارند. پرسپولیس در دو هفته گذشته توانستند اند دو تیم قدرتمند سپاهان و نفت را با نتایج 3 بر 1 و 3 بر 0 شکست دهند که نشان از آمادگی بالای آن ها می باشد.

استقلال خوزستان و پرسپولیس تاکنون 6 بار به مصاف هم رفته اند که حاصل آن 3 برد برای پرسپولیس، 2 تساوی و 1 برد برای آبی پوشان خوزستان بوده است. در 3 باری که دو تیم در خوزستان به مصاف هم رفتند یک بازی با تساوی 1 بر 1 به اتمام رسید. یک بازی را پرسپولیس 1 بر 0 پیروز شد و بازی دیگر را استقلال 2 بر 1 برنده شد تا شرایط دو تیم در خوزستان برابر باشد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال