دیدار افتتاحیه لیگ بیست و یکم معوق می‌شود؟

سرپرست تیم فولاد خوزستان نسبت به قرعه تیمش و انجام اولین دیدار فصل جدید با پرسپولیس واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه" پس از پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال ایران، محمد علوی سرپرست تیم فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران به قرعه فولادی‌ها برای فصل جدید واکنش نشان داد و درباره آغاز فصل جدید گفت: با توجه به توانایی بازیکنانمان، امسال هم می‌خواهیم به اهداف بزرگی برسیم.

فولادی‌ها با توجه به قهرمانی در جام حذفی باید در مصاف سوپرجام مقابل پرسپولیس صف‌آرایی می‌کردند که این مسابقه لغو شد، علوی با تایید این مطلب گفت: این امکان وجود دارد که علاوه بر لیگ برتر، در سوپرجام هم با پرسپولیس روبرو شویم. البته با توجه به درخواست دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، به نظر می‌رسد که برگزاری این مسابقه منتفی باشد. امروز هم که از مسوولین سازمان لیگ سوال کردم همین موضوع را تایید کردند. البته ما مشکلی برای برگزاری سوپرجام پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر نداشتیم.

سرپرست فولاد خوزستان با اشاره قرعه تیمش و دیدار هفته اول مقابل پرسپولیس و احتمال لغو آن گفت: باتوجه به اینکه هفته اول چند روز با مسابقه پرسپولیس و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا فاصله دارد، احساس می‌کنم این مسابقه هم به تعویق می‌افتد؛ البته هنوز چیزی به ما اعلام نشده است.

محمد علوی درباره پنجره بسته نقل و انتقالاتی فولادی‌ها هم توضیح داد: بسته‌بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باعث شده که نتوانیم تیم را برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آماده کنیم، این موضوع بزرگ‌ترین مشکل باشگاه است.

تگ ها


فولاد خوزستان سید محمد علوی