دیدار ایرانی ها در حاشیه مسابقه بوآویشتا – سانتاکلارا

بامداد امروز تیم بوآویشتا در هفته سوم لیگ برتر پرتغال و در شهر پورتو با نتیجه دو بر صفر تیم سانتاکلارا را شکست داد و شمار امتیازات خود را به عدد ۶ رساند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حاشیه این دیدار شاهد دیدار محمد محبی بازیکن جدید تیم سانتاکلارا با علیرضا بیرانوند دو همبازی در تیم ملی بودیم؛ محمد محبی به تازگی به اردوی تیم سانتاکلارا ملحق شده است. او روز یکشنبه وارد شهر پورتو و بلافاصله در اردوی تیم سانتاکلارا حاضر شد و بازی در برابر بوآویشتا را از نزدیک دید. از سویی علیرضا بیرانوند هم چند هفته ای است به اردوی تیم بوآویشتا ملحق شده است. علیرضا بیرانوند در این بازی از روی نیمکت نظاره گر بازی تیمش بود. محمد محبی برای بازی در ترکیب تیم سانتاکلارا ابتدا باید در تست پزشکی این باشگاه حاضر و هم چنین قراردادش را ثبت کند. 

در حالی که تیم بوآویشتا از ۳ بازی گذشته ۶ امتیاز به دست آورده و تیم هفتم جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال بشمار می رود سانتاکلارا از سه بازی انجام داده تنها یک امتیاز به دست آورده است. این تیم در رده شانزدهم جدول قرار دارد و به همین بهانه به نظر می رسد محمد محبی بعد از انجام کارهای اولیه و ثبت نام در لیست سانتاکلارا خیلی زود به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند.

تگ ها


بوآویشتا علیرضا بیرانوند سانتاکلارا محمد محبی فوتبال