دیدار بادران – رایکا پخش نمی شود

دیدار بادران – رایکا بابل از هفته سی و سوم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز از شبکه شما پخش نخواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که پیش تر همه بازی های خانگی تیم بادران از شبکه شما به صورت مستقیم پخش می شده است. باشگاه بادران برای پخش مستقیم این بازی هزینه آن را به حساب شبکه شما واریز کرده است اما شبکه شما در توضیح عدم پخش این بازی به باشگاه بادران گفت در ساعت ۲۱ باید شبکه در اختیار یک برنامه از پیش ضبط شده که در مورد قاچاق کالا است و مدیران روی پخش آن تاکید دارند، قرار گیرد و در صورتی که بازی را پخش کند باید ۲۰ -۲۵ دقیقه آخر آن را قطع کند که این مورد موافقت باشگاه بادران قرار نگرفت و از سوی سازمان لیگ هم برای تغییر ساعت بازی هم موافقت نکرد به این خاطر که قرار شده در چهار هفته پایانی همه بازی ها به صورت همزمان برگزار شود.

یکی از اعضای باشگاه بادران با اعلام این خبر تاکید کرد که اسناد مربوط به تلاش باشگاه برای پخش مستقیم این بازی موجود است و شبکه هم طبق همیشه مایل به پخش برنامه بود و حتی هزینه مربوطه را دریافت کرد منتهی با مشکلی که در جدول پخش برنامه ها به وجود آمد این بازی پخش نخواهد شد.

تگ ها


بادران تهران دسته یک فوتبال ایران رایکا بابل فوتبال