دیدار با استقلال سخت ترین بازی ماست/فاصله بازی زیاد است

مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم استقلال تهران یکی از بهترین تیم‌های ایران است و دیدار با این تیم یکی از سخت‌ترین بازی‌های هفته‌های اخیر ماست که مقابل آنها داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی حسینی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران با ارائه عرض تسلیت به خانواده مرحوم مهرداد میناوند و جامعه فوتبال ایران، گفت: با توجه به شرایط جدول هر دو تیم نیاز دارند از این دیدار امتیاز بگیرند و ما باید دقت لازم را برای این دیدار داشته باشیم تا بازنده از زمین خارج نشویم.

وی از برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر فوتبال انتقاد کرد و افزود: یکی از مشکلات ما فاصله زیاد بازی گذشته و بازی فردا است چون نگه‌داشتن یک تیم ۹ روز در شرایط بازی کار بسیار سختی است و فقط خدا کند در این زمینه مشکل نداشته باشیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص محرومان و مصدومان تیمش بیان کرد: فقط امیرحسین باقرپور را در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان ما مشکلی ندارند.

بازی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و استقلال تهران در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ فردا در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

تگ ها


سید مجتبی حسینی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تیم فوتبال استقلال تهران