دیدار تاج با رئیس کمیته ملی المپیک پیرامون انتخاب مجیدی

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با صالحی امیری دیدار کرد...

رئیس فدراسیون فوتبال پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار کرد.
به گزارش مدال، فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم امید، به جمع‌بندی رسیده و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده است. اگرچه فدراسیون به صورت رسمی این خبر را اعلام نکرده، اما توافقات نهایی با مجیدی صورت گرفته و انتشار خبر سرمربی‌گری مجیدی در تیم امید کافی بود که کمیته ملی المپیک مخالفت خود را با این موضوع اعلام و عنوان کند که این انتخاب را به رسمیت نمی‌شناسد.
پس از این موضوع مهدی تاج امروز به دیدار رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت. تاج در این دیدار توضیحاتی درباره روند انتخاب مجیدی ارائه کرد. صالحی امیری اما تاکید داشت که نه کمیته ملی المپیک و نه وزارت ورزش در جریان انتخاب مجیدی نبودند و بهتر بود آن‌ها را نیز در جریان این انتخاب قرار می‌دادند. تاج با اعلام این که هنوز قراردادی امضا نشده توضیحاتی درباره این انتخاب ارائه کرد، در نهایت جمع‌بندی جلسه امروز اینگونه بود که مهدی تاج اوایل هفته آینده در جلسه ستاد عالی مسابقات المپیک 2020 توکیو حضور یافته و گزارشی کامل در این باره ارائه و دلایلش را برای انتخاب مجیدی اعلام کند.
باید دید در این جلسه چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، اما به نظر نمی‌رسد موضوع حضور مجیدی در تیم امید منتفی شود، هرچند امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

سوال مهم فرهاد مجیدی از مدیران باشگاه استقلال

تگ ها


انتخاب سرمربی تیم ملی امید تیم ملی امید فرهاد مجیدی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صالحی امیری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال