دیدار تاج و مدیران عامل پرسپولیس و استقلال با کریمی

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از مهیا شدن شرایط خریداری مکانیزه بلیت های تماشاگران در ورزشگاه آزادی خبر داد....

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از مهیا شدن شرایط خریداری مکانیزه بلیت های تماشاگران در ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش مدال،در دیدار ظهر امروز دوشنبه 29 بهمن ماه تاج رییس فدراسیون فوتبال، عرب و فتحی مدیران عامل پرسپولیس و استقلال و فتاحی رییس سازمان لیگ برتر با حسن کریمی، وضعیت بلیت فروشی در استادیوم آزادی بررسی شد.مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این جلسه گفت: با اقداماتی که توسط این شرکت در مجموعه ورزشی آزادی صورت گرفته، زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری لازم را جهت بلیت فروشی الکترونیکی آماده کرده ایم.

وی افزود: شرایط برای خریداری مکانیزه بلیت های تماشاگران در ورزشگاه آزادی مهیا شده و از شروع اجرایی شدن این عملیات، تماشاگران می توانند با خرید مکانیزه در صندلی انتخاب شده خود نظاره گر مسابقه باشند.

در این جلسه شعبانلو سرپرست مجموعه آزادی، رهگذر مسئول پیگیری های ویژه و سرپرست روابط عمومی شرکت و انتظارخیر مدیر بلیت فروشی الکترونیک و گیت های ورودی ورزشگاه های کشور نیز حضور داشتند.