دیدار تدارکاتی شاگردان مهاجری برابر نفت مسجدسلیمان

نیم فوتبال نساجی مازندران در دیداری تدارکاتی یکشنبه ۱۷ شهریور از ساعت ۱۷ در ورزشگاه الیاف تهران به مصاف تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خواهد رفت...

نیم فوتبال نساجی مازندران در دیداری تدارکاتی یکشنبه ۱۷ شهریور از ساعت ۱۷ در ورزشگاه الیاف تهران به مصاف تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خواهد رفت

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، تیم نساجی در دیداری تدارکاتی یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۱۷ در ورزشگاه الیاف تهران به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.
نساجی در دیدار تدارکاتی پیش‌فصل با تیم نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رسیده بود.
نفت مسجدسلیمان با ۲ امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد؛ شاگردان مهدی تارتار در هفته نخست در دیداری خانگی در برابر تراکتور به تساوی بدون گل رسیدند و در هفته دوم در آبادان با نتیجه یک - یک تیم صنعت نفت را متوقف کردند.
نساجی نیز در دو دیدار اخیر خود در سیرجان توانست با تیم گل‌گهر به نتیجه تساوی یک - یک دست یابد و در قائمشهر با نتیجه ۴ بر ۳ از سد تیم پیکان گذشت و با ۴ امتیاز به جایگاه سوم جدول رده‌بندی راه پیدا کرد.
در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر تیم نساجی روز یکشنبه ۲۴ شهریور در ورزشگاه شهید دستگردی (پاس قوامین) تهران به مصاف سایپا خواهد رفت و تیم نفت مسجدسلیمان نیز در همین روز در ورزشگاه شهید بهنام محمدی میزبان استقلال است.

بیشتر بخوانید:

ملاقات آذری و داورزنی در وزارت ورزش؛ حکم مدیرعاملی پس از دربی؟