دیدار دوستان صمیمی در اصفهان به صرف بقا

پیکان در شرایطی حساس اینبار ذوب آهن را در اصفهان ملاقات خواهد کرد و ناکامی در این بازی می‌تواند یک گام دیگر آنها را در مسیر سقوط قرار دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست سنگین پیکان در هفته گذشته و در جدال خانگی مقابل پرسپولیس، شاگردان عبدالله ویسی اکنون در اصفهان باید برابر ذوب آهن قرار گیرند. ذوب آهن که با عدم بازگشت رادولوویچ هفته گذشته برابر شهرخودرو شکست خورد و اکنون برای اینکه شرایطش در جدول مناسب شود چشم به سه امتیاز این دیدار خانگی دوخته است.

یکی از تقابل‌های ویژه این بازی جدال محمد ستاری، مدافع چپ حال حاضر پیکان با هم‌تیمی‌های سابق در اصفهان خواهد بود. مدافع چپ پیکان که دو فصل در ذوب آهن را با قهرمانی در جام حذفی و یک صعود در لیگ قهرمانان پشت سر گذاشت، اکنون در وضعیتی که تیمش جایگاه مناسبی در جدول ندارد و برای فرار از سقوط به دنبال امتیازات باقیمانده است، باید برابر ذوب آهن قرار گیرد.

فصل گذشته که ستاری در پارس جنوبی حضور یافته بود مورد استقبال ویژه قاسم حدادی فر، کاپیتان ذوبی‌ها قرار گرفت و در عکس تیمی آنها حضور یافت. باید دید اکنون که پیکان و ذوب هر دو در شرایط سختی برای دستیابی به سه امتیاز بازی چشم دوخته‌اند، شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت و آیا ستاری و هم‌تیمی‌ها قادر خواهند بود از اصفهان دست پر از زمین خارج شوند یا شرایط سخت‌تر خواهد شد. ستاری در این فصل با سه پاس گل و کسب یک پنالتی یکی از مدافعان موفق پیکان بوده و مطمئنا از انگیزه بالایی برابر تیم سابقش برخوردار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند پرسپولیسی‌ها به توافق تیم ملی و باقری
پیشنهاد یک تیم بزرگ چینی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

طارمی دوباره روی جلد روزنامه «رکورد»/ توافق برای انتقال به بنفیکا؟
 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران پیکان لیگ برتر ایران پیکان تهران ذوب آهن ذوب آهن-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال