دیدار سرمربی ایرانی بلغارستان با سفیر ایران

فرزاد ذوالقدر روز گذشته با سفیر ایران در صوفیه دیدار و در خصوص برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی تکواندو کشورمان گفتگو کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ذوالقدر در رابطه با این دیدار گفت: با دعوت آقای سید محمد جواد رسولی سفیر ایران در بلغارستان روز گذشته به سفارت رفتم و با استقبال گرم ایشان مواجه شدم. ایشان از حضور یک ایرانی در رأس تیم ملی تکواندو این کشور ابراز خوشنودی کرد.

وی افزود: سفیر ایران فردی ورزشی است که از برگزاری اردوی مشترک تیم ملی بلغارستان در تهران بسیار خوشحال شد و برای هرگونه همکاری اعلام حمایت کرد و ابراز امیدواری کرد که این ارتباط متقابل و ادامه دار باشد.
سرمربی ایرانی تیم ملی بلغارستان در مورد سفر به تهران هم گفت: روادید سفر به ایران با پیگیری مسئولان فدراسیون و نامه نگاری از تهران و همکاری سفارت ایران در صوفیه به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن صادر شد. یکشنبه شب راهی تهران خواهیم شد تا پس از تست کرونا از عصر دوشنبه تمرینات خود را در اردوی تیم ملی ایران آغاز کنیم.

ذوالقدر ادامه داد: برای حضور در رقابتهای آزاد صوفیه از تیم ملی ایران دعوت کرده‌ایم و در صورت تایید حضور ایران از سوی فدراسیون، پیش از آن میزبان ملی پوشان ایران برای برگزاری یک اردوی مشترک نیز خواهیم بود که مدت زمان آن نیز توسط سرمربی تیم ملی مشخص خواهد شد.

وی در پایان گفت: پس از همکاری بسیار خوب سفارت ایران در صوفیه، هماهنگی‌های لازم برای حضور تیم ملی ایران در بلغارستان با سفارت این کشور در تهران صورت خواهد گرفت و به بهترین شکل ممکن این همکاری را پاسخ خواهیم داد.

تیم ملی تکواندو بلغارستان که برای حضور در رقابتهای قهرمانی اروپا و انتخابی المپیک آماده می‌شود از روز ۲۰ بهمن ماه اردوی مشترکی با ملی پوشان ایران در تهران خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

تعویق مسابقات تکواندو کسب سهمیه المپیک در آسیا

پومسه روهای درنا فاتح جام نشاط/ «نظم ده» بهترین جام

 

 

تگ ها


تکواندو فرزاد ذوالقدر تکواندو تیم ملی تکواندو تکواندو