دیدار سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی با وزیر ورزش

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد....

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، مازیار ناظمی در دیدار با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود در چند ماه گذشته گفت: خوشبختانه وفاق خوبی در این خانواده خوشنام و متخصص داریم و توانسته‌ایم با ایجاد و فعال سازی آکادمی بین‌المللی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، موزه ورزش، تهیه زمین برای ساختمان اداری و همینطور اختصاص پیست در دهکده‌های المپیک استان‌ها گام مهمی برای احیای بهتر این رشته و افزایش فعالیت‌های آن برداریم.

در این دیدار سلطانی‌فر با اشاره به مخاطب میلیونی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: توسعه و نگهداری زیرساخت‌ها خصوصا ایجاد پیست در تهران و استان‌ها اولویت مهم کاری شما باشد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: گسترش پیست‌ها در تهران و کشور برای حضور جوانان و افزایش نشاط عمومی در رشته‌های مختلف این فدراسیون فعالیت موثر دیگر شما خواهد بود و به خصوص در افزایش مهارت‌ها و آموزش صحیح و پایه بایستی کار شود.

سلطانی‌فر از راه‌اندازی آکادمی فدراسیون به عنوان تجمیع و هدایت درست و علمی موضوع آموزش یاد کرد و گفت: افزایش مهارت‌ها و همکاری با نهاد‌های مسئول در حوزه شهروندی و آموزش ایمنی و کمک به کاهش سوانح جاده‌ای از دیگر مسئولیت‌های مدنی شما در فدراسیون است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ارتباط این فدراسیون و نقش آن در توسعه گردشگری کشور پرداخت و اظهار داشت: طبیعت ایران مزیت‌های زیادی در حوزه عمل این فدراسیون دارد و بخصوص در نواحی کویری می‌توانید با کمک استان‌ها و ادارات کل برای توسعه گردشگری ورزشی برنامه‌ریزی کنید.

تگ ها


مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان اتومبیل رانی